Úvod > Aktivity & akce > Akce > Decoupage - začínáme

Decoupage - začínáme

Kdy 11. únor 2015 17:30 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Nemusíte umět malovat, nemusíte ani zdobit zbrusu nové předměty, stačí vybrat si ten svůj motiv a zkrášlit třeba okoukanou konvičku nebo obyčejnou krabičku na čaj...

Co vás čeká v kurzu DECOUPAGE

Pojďme se společně ponořit do kouzelného světa zvaného decoupage. Decoupage neboli ubrousková technika skýtá široké možnosti využití – s její pomocí můžeme jednoduše. ale efektně zdobit jak plochy, tak i tvarované předměty, dá se použít na sklo, dřevo, karton, rámečky, keramiku i kov.

Metodu přenosu motivů z ubrousku na různé materiály lze kombinovat i s tzv. krakelovací technikou, pomocí lehčené modelovací hmoty můžeme zvýraznit vybrané detaily, jednou z oblíbených variant je třeba i použití speciální pasty, vytvářející iluzi sněhu.

Co se naučíte:

V tomto kurzu se seznámíme se základními metodami decoupage techniky, ukážeme si běžně dostupné materiály a pomůcky a vytvoříme si jednoduchý výrobek.

Se začátečníky probereme, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co všechno je potřeba pro dobré přilnutí a další dovednosti potřebné pro tuto techniku. Spolu s pokročilejšími účastníky si pak vyzkoušíme dekorování různých povrchů v kombinaci s akrylovými barvami.Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečné dekorace - květináč, rámeček na fotografie, obrázek nebo skleněný svícen. Tyto vlastnoručně vyrobené drobnosti vám budou zdobit váš domov, nebo je můžete použít jako dáreček pro vaše blízké či přátele.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2 - 2,5 hodiny. V ceně kurzu je práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Během kurzu je možné si na místě dokoupit další předměty k dekorování. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Tento kurz můžete absolvovat také v anglickém jazyce, viz níže odkaz na kurz DECOUPAGE FOR BEGINNERS.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 2. 2015
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
Ondřej Kopal: No drama

Ondřej Kopal: No drama

Brno, Jižní Morava
15.6.
17.10.
Expozice nové hudby 2018

Expozice nové hudby 2018

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí