Úvod > Aktivity & akce > Akce > Chebské vánoční trhy

Chebské vánoční trhy

Kdy 26. listopad 2016 11:00 - 26. prosinec 2016 20:00 Lidová řemesla a trhy
Těšit se můžete na volně přístupné ledové kluziště, tržiště s desítkami dřevěných stánků s vánočním zbožím a občerstvením, Ježíškova dílna a akce pro děti, krásně nazdobený strom i celé náměstí nebo bohatý doprovodný program.

Stánky

Prodejní stánky s vánočním zbožím a občerstvením na tržišti jsou otevřeny každý den od 11:00 do 20:00 hodin.
 

Kluziště

Ledová plocha včetně Šenku u kluziště je pro veřejnost v provozu denně od 14:00 do 21:00 ve všední dny a od 9:30 do 21:00 hod. pro veřejnost o víkendech. Stejně jako v loňském roce, i letos mohou Chebané a návštěvníci města přijít na náměstí a zúčastnit se tu i vánočních soutěží na ledě. Na nejlepší a nejšikovnější opět čeká ocenění.
 

Ježíškova dílna

Děti mají možnost vyzkoušet si tradiční řemesla - např. ražení mincí, výrobu svíček, pečení cukroví a mnohé další. Výtvory si mohou odnést domů, nebo je vystavit ve výloze Ježíškovy dílny. Ježíškova dílna je otevřena ve všední dny pro veřejnost otevřena od 14:00 do 19:00 hod. a o víkendu je zájemcům k dispozici od 10:00 do 12:00 hod. a od 14:00 do 19:00 hod. Nachází se ve Špalíčku, v části mezi tamní restaurací a cukrárnou.
 

Věž barokní radnice

Od 26. listopadu do 26. prosince je návštěvníkům zpřístupněna věž barokní radnice. Barokní radnice stojí jižně od původní středověké radnice, která se nacházela na východní straně náměstí. Pozemek dvou domů pro výstavbu nové radnice byl zakoupen v roce 1697. Stavba byla vedena stavitelem Angelem Pfefferem a ukončena v roce 1728. Vlastní věž byla postavena mnohem později, až v roce 1850. Po roce 1849 se městský úřad přesunul do budovy dnešního muzea a v objektu barokní radnice sídlil c.k. krajský soud a později okresní hejtmanství. Od 60. let 20. století je zde umístěna Galerie výtvarného umění.

Prohlédnout si Chebské vánoční trhy z výšky je možné denně mimo pondělí od 13: 00 do 16:00 hodin. Na věž se pouštějí maximálně šestičlenné skupiny, a to vždy v půl a celou hodinu. Vstup je z Galerie výtvarného umění.
 

Program trhů 2016

26.11. sobota
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:10 hod.  SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍCH TRHŮ
17:10 - 17:11 hod.  ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU
17:15 - 17:35 hod.  Helena Vondráčková
17:35 - 17:55 hod.  Diskotéka pro děti s Vánočním andělem na ledě
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

27.11. neděle
14:00 - 14:30 hod.
14:30 - 15:00 hod.  RANGERS
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  RANGERS
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

28.11. pondělí
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Bartsha Blažkové
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

29.11. úterý
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

30.11. středa
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

1.12. čtvrtek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

2.12. pátek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

3.12. sobota
14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení
14:30 - 15:00 hod.  MARCELA HOLANOVÁ
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  MARCELA HOLANOVÁ
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

4.12. neděle
14:00 - 14:30 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
14:30 - 15:00 hod.  PAVEL VÍTEK
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  PAVEL VÍTEK
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

5.12. pondělí
16:00 - 18:00 hod.  Čertovský rej 
16:01 - 16:30 hod.  Soutěže na ledě s čerticí
16:30 - 17:00 hod.  HEIDI JANKŮ
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pohádka - Čertovská, Chebské divadlo
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  HEIDI JANKŮ
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

6.12. úterý
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Hokejisté HS stadion Cheb
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Sbor Dobrovolných Hasičů Cheb - Háje
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

7.12. středa
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

8.12. čtvrtek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

9.12. pátek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  České Vánoce s Flašinetem
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

10.12. sobota
10:00 - 10:30 hod.  4.ZŠ Cheb – pěvecký kroužek
10:30 - 11:00 hod.  MŠ Bezručova – Pásmo vánočních písní a koled
11:00 - 11:30 hod.  MŠ Komenského
11:30 - 12:00 hod.  3.ZŠ Cheb – pěvecký, recitační a taneční kroužek
13:00 - 13:30 hod.  SCHŠ
13:30 - 14:00 hod.  1.ZŠ Cheb – hudebně taneční kroužek
14:00 - 14:30 hod.  ZUŠ – dramatický kroužek
14:30 - 15:00 hod.  5.ZŠ Cheb – pěvecký sbor Koťata
15:00 - 15:30 hod.  HELENA ZEŤOVÁ, ANDREA MEA
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ – Sedmikrásky a Kopratiny
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  HELENA ZEŤOVÁ, ANDREA MEA
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

11.12. neděle
10:00 - 10:30 hod.  MŠ Do Zátiší
10:30 - 11:00 hod.  MŠ 26.Dubna – Radovánek, pásmo zimních písní s pohybem
11:00 - 11:30 hod.  6.ZŠ Cheb – Dramatický kroužek
11:30 - 12:00 hod.  2.ZŠ Cheb – Pěvecký sbor
13:00 - 13:30 hod.  ZŠ Cheb – Pěvecký sbor Flamengo
13:30 - 14:00 hod.  MŠ Osvobození
14:00 - 14:30 hod.  DDM SOVA
14:30 - 15:00 hod.  MŠ Malé náměstí
15:00 - 15:30 hod.  MAXIM TURBULENC
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  MAXIM TURBULENC
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

12.12. pondělí
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

13.12. úterý
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Sbor dobrovolných hasičů Cheb - Háje
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

14.12. středa
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub SKK Ostrov
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Krasobruslařský klub SKK Ostrov
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

15.12. čtvrtek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

16.12. pátek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

17.12. sobota
14:00 - 14:30 hod.  České Vánoce s Flašinetem
14:30 - 15:00 hod.  STANISLAV HLOŽEK
15:30 - 16:00 hod.  Hokejisté HS stadion Cheb
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  STANISLAV HLOŽEK
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

18.12. neděle
14:00 - 14:30 hod.  Krasobruslařský klub Karlovy Vary
14:30 - 15:00 hod.  MONIKA ABSOLONOVÁ
15:30 - 16:00 hod.  Krasobruslařský klub Karlovy Vary
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  MONIKA ABSOLONOVÁ
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

19.12. pondělí
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

20.12. úterý
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Sbor dobrovolných hasičů Cheb - Háje
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

21.12. středa
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

22.12. čtvrtek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

23.12. pátek
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ

24.12. sobota
11:00 - 14:00 hod.  Prodejní stánky
11:00 - 23:00 hod.  Ledová plocha
22:00 - 23:00 hod.  Stánky s občerstvením
22:25 – 22:30 hod.  Zvonkohra
22:30 - 23:00 hod.  Štědrovečerní koledy na ledě

25.12. neděle
14:00 - 14:30 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
14:30 - 15:00 hod.  ADAM MIŠÍK unplugged
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
17:25 - 17:55 hod.  ADAM MIŠÍK unplugged

26.12. pondělí
14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení Bartsha Blažkové
14:30 - 15:00 hod.  LÁĎA KERNDL
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
17:25 - 17:55 hod.  LÁĎA KERNDL
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 11. 2016
1.11.
31.3.
Chebský hrad - zimní prohlídky

Chebský hrad - zimní prohlídky

Cheb, Západočeské lázně
11.11.
1.1.
Krása času

Krása času

Cheb, Západočeské lázně
23.9.
28.12.
Výstava Barevná radost z hor

Výstava Barevná radost z hor

Františkovy Lázně, Západočeské lázně
13.5.
15.12.
Zahájení lázeňské sezóny ve Františkových Lázních

Zahájení lázeňské sezóny ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně, Západočeské lázně
Galerie výtvarného umění v Chebu

Galerie výtvarného umění v Chebu

Cheb, Západočeské lázně
Prohlídková trasa Chebské niky

Prohlídková trasa Chebské niky

Cheb, Západočeské lázně
Retromuseum Cheb

Retromuseum Cheb

Cheb, Západočeské lázně
Bismarckova rozhledna u Chebu

Bismarckova rozhledna u Chebu

Cheb, Západočeské lázně

Ubytování a restaurace v okolí