Úvod > Aktivity & akce > Akce > Blanka Matragi v Obecním domě - výstava Timeless

Blanka Matragi v Obecním domě - výstava Timeless

Kdy 7. listopad 2013 10:00 - 31. prosinec 2017 19:00 Výstavy
Obnovená premiéra jedinečné výstavy Blanky Matragi v Obecním domě, tentokrát v prostorách Kulečníkových a karetních heren. Jedná se o retrospektivu celou svou tvorbu této známé návrhářky. Vystavujeme zejména šaty, oděvní doplňky, ale také sklo, porcelán, sochy, lustry, šperky nebo grafiky.

Světově proslulá módní návrhářka Blanka Matragi navazuje na úspěšnou výstavu z roku 2006 a opět ve spolupráci s Obecním domem představuje v Kulečníkových a karetních hernách Obecního domu svou tvorbu - zejména šaty, oděvní doplňky, ale také sklo, porcelán, sochy, lustry, šperky.

Dlouhodobá výstava nazvaná Timeless, tedy nadčasová, naplňuje poslání Obecního domu ‒ návštěvníkům zprostředkovává nevšední setkání nejen s návrhářčinou tvorbou ovlivněnou kulturami ze všech koutů světa, ale často i zajímavými hosty Blanky Matragi.

Výstava Timeless je otevřena denně od 10 do 19 hodin v Obecním domě. (V době komentovaných prohlídek je výstava otevřena pouze do 18 hodin).

Prohlídky výstavy Timeless komentované samotnou Blankou Matragi, se těší obrovské oblibě. Tato možnost se naskýtá jedenkrát za měsíc, aktuální termín je vždy uveřejněn na webových stránkách autorky.

Nejbližší termíny:
 30. ledna, 5. února, 31. března, 12. května, 30. června, 7. července 2016
vždy od 18:00 v kulečníkových a karetních hernách Obecního domu.
 

Celý popis
Naposledy změněno: 28. 1. 2016

Ubytování a restaurace v okolí