Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zooškola pro dospělé - Zbavte se fóbií v zoo Praha

Zooškola pro dospělé - Zbavte se fóbií v zoo Praha

Kdy 14. leden 2017 - 5. listopad 2017 Hudební a divadelní akce
Máte strach z hadů nebo pavouků a chtěli byste mu čelit? Pak je tento den určen právě vám! Nutno předem objednat na zooskola@zoopraha.cz.

Máte strach z hadů nebo pavouků? Chtěli byste s ním bojovat?


Pak je kurz Zooškoly pro dospělé – Zbavte se fobií určen právě vám! V nejbližším termínu, v neděli 7. února, zbývá posledních pár volných míst. Zkušení lektoři vám pomohou čelit vašemu strachu, vysvětlí vám, jak a proč strach vzniká ale i jak žijí zvířata, kterých se obáváte. Nejodvážnější účastníci si budou moci sáhnout na živé zvíře nebo si ho dokonce vzít do rukou.

Cena 700 Kč zahrnuje celodenní program (9.30 – 16.00), vstupné do zoo a parkování. Vzhledem ke kapacitnímu omezení kurzu je třeba se předem přihlásit na zooskola@zoopraha.cz.

 

Témata Zooškol pro dospělé v roce 2017:

Zbavte se fobií – Mnoho z nás trpí v dospělosti iracionálním strachem z některých zvířat – např. hadů či pavouků. Je vědecky dokázané, že fobie jsou z velké části naučené a lze jejich prožívání zmírnit. Zkušení chovatelé vás seznámí s obávanými tvory, vysvětlováním a postupným seznamováním se pokusí nahradit negativní pocity pozitivní zkušeností do dalšího života.
Termíny: 14. 1., 19. 2., 19. 3., 8. 4., 1. 10. a 5. 11. 2017

Jak se dělá zoo – Zoo jsou populární instituce, ale jen málokdo z jejich návštěvníků má správnou představu, jak zoo funguje. Co vše se skrývá za odpovědí na nejčastější dotaz „Proč zoo nechová to nebo ono zvíře?“ Tento kurz umožní nahlédnout do zákulisí zoo a vyzkoušet si nejrůznější profese nutné k jejímu fungování.
Termíny: 13. 5., 10. 6., 1. 7., 5. 8. a 9. 9. 2017

Program Zooškoly pro dospělé zahrnuje návštěvu provozního zázemí zoo, kontakt se zvířaty, senem a prašným prostředím, proto není akce vhodná pro alergiky.

Poplatek za zooškolu činí 700,- Kč za turnus. Cena zahrnuje vstup do zoo, parkování a program v zoo od 9.30 do 16.00. Účastnický poplatek je vybírán v hotovosti při zahájení zooškoly pro dospělé.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 2. 2017

Ubytování a restaurace v okolí