Kluziště v centru Olomouce otevírá, zabruslete si zdarma
Nádech vánoční atmosféry se blíží do Olomouce, oblíbené kluziště v centru města na tržišti otevírá již v úterý 4. listopadu 2025. Bruslit zde budete moci až do 4. ledna a to zadarmo. Dopoledne je však ledová plocha vyhrazena mateřským, základním a středním školám, které si mohou udělat taktéž bezplatnou rezervaci. Od 21. listopadu 2025 prostor doplní vánoční trhy.