!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Výlety > Cesty pro zdraví > Lázně, kde se budete cítit jako staří Římané

Lázně, kde se budete cítit jako staří Římané

Darovanský dvůr s 27jamkovým mistrovským golfovým hřištěm, umístěný v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka, byl dlouho známý především jako hotel pro kongresovou a golfovou turistiku. Největší areál pro trávení volného času na Plzeňsku ovšem nedávno rozšířil své služby.
V hlavní budově Kongres&Golf hotelu Darovanský dvůr vzniklo luxusní wellness centrum Vitální svět, jedinečný prostor vybudovaný ve stylu starých římských lázní s překrásnými mozaikovými interiéry. Na více než 300 metrech čtverečních naleznete příjemný klid, umocněný hrou světel, vůní a hudby. K dispozici jsou různé druhy relaxačních procedur, masáží, zábalů, koupelí a inhalací, whirlpool, sauna nebo turecké lázně Hammam. Pro relaxaci a odpočinek je určeno thepidárium s vyhřívanými lehátky, meditační místnost s noční oblohou a pláží plnou křemenných valounků nebo tajemná Amorova komnata pro nerušené soukromí ve dvou.
Celý popis