Úvod > Kampaně > Do lázní za zážitky a zdravím > Časté situace a uplatnění voucheru

Časté situace a uplatnění voucheru

Zákazníci, rodina s dětmi

  1. Zákazník starší 18 let navštíví web kudyznudy.cz a vygeneruje voucher na slevu na každou dospělou osobu v rodině. Vouchery obdrží emailem. Voucher s kódem lze vytisknout, uložit elektronicky do telefonu či jiného zařízení nebo užít pouze kód uvedený na voucheru.
  2. Doporučený postup při rezervaci v lázních: zákazník při rezervaci předá kódy z voucherů za každou dospělou osobu v rodině, např. v případě rezervace online přidá pokud možno do poznámky k rezervaci.
  3. Při placení: Zaměstnanec lázní při placení ověří, zdali jsou pro každou osobu zvlášť splněny podmínky udělení slevy 4 000 Kč dospělé osobě s trvalým pobytem v EU/EEA, za 6 nocí a nejméně 5 obvyklých lázeňských procedur od 1. 7. 2020 nejdéle do 31. 12. 2021. Kódy voucherů a položky slevy musí být uvedeny na daňovém dokladu.
 

Osoby bez snadného přístupu ke stránce www.kudyznudy.cz, např. senioři:

  1. Zákazník si před rezervací ověří u poskytovatele, že je jeho zařízení součástí programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR na poskytování slev na pobyt a procedury v lázních.
  2. Doporučený postup při rezervaci v lázních: zaměstnanec lázní pomůže této osobě vytvořit na portálu www.kudyznudy.cz slevový kupón na jméno a další údaje osoby s tím, že doplní vhodnou komunikační emailovou adresu a seznámí klienta s Podmínkami pro poskytnutí slevy a se Souhlasem se zpracováním osobních údajů, které je třeba při generování voucheru na serveru kudyznudy.cz zaškrtnout a tím odsouhlasit (tzn. oba dokumenty vytisknout a nechat klienta podepsat).
  3. Při placení: Zaměstnanec lázní při placení ověří, zdali jsou splněny podmínky udělení slevy 4 000 Kč dospělé osobě s trvalým pobytem v EU/EEA, za 6 nocí a nejméně 5 obvyklých lázeňských procedur od 1. 7. 2020 nejdéle do 31. 12. 2021. Kód voucheru a položka slevy musí být uvedeny na daňovém dokladu.