!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > FAQ - často kladené otázky > Informace pro TIC

Informace pro turistická informační centra

 

Spolupráce portálu Kudy z nudy a TIC

Prezentace na portále Kudy z nudy je možná především formou vkládání zajímavých regionálních akcí či aktivit. Nové akce je možné vkládat pomocí jednoduchého formuláře (zelené tlačítko "Vložit příspěvek – vložit článek"). Redakce portálu Kudy z nudy také ráda uveřejní informace o nadregionálně zajímavých akcích a novinkách v podobě TZ nebo PR článku, který vás prosíme poslat spolu se třemi  fotografiemi v tiskové kvalitě na adresu katalog@czechtourism.cz.

Portál nabízí také možnost uveřejnění kontaktních informací na turistická informační centra spolu s krátkým přehledem nabízených služeb. (Přehled všech turistických informačních center na Kudy z nudy naleznete zde). Údaje o novém TIC prosím zašlete redakci, vloží je do databáze.
 

Editace informací na stránce TIC

Editace zadaných informací je možná z uživatelského účtu TIC, které má každé TIC uvedené na portálu Kudy z nudy. Své údaje můžete měnit v profilu po přihlášení na záložkách "Údaje provozovatele" a "Kontaktní údaje". Veškeré změny, které nelze provést z vaší strany, prosím zasílejte na email katalog@czechtourism.cz.
 

Zpět na hlavní menu