!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Fotografie

Jak mohu u svého záznamu změnit fotografie?


Fotografie můžete editovat ve "Vašem profilu":


1) ujistěte se, že jste na Kudy z nudy přihlášený/á

2) klikněte vlevo nahoře na své jméno - tím se dostanete do Vašeho profilu

3) na horní liště si vyberete příslušný typ záznamu - buď Moje akce nebo Moje aktivity

4) na náhledovém obrázku pak klikněte na modrý čtvereček se třemi tečkami, kterým se dostanete na editační formulář, kam lze fotografie vložit.
5) výměnu fotografie provedete nejlépe tak, že nahrajete nový obrázek a ten starý smažete


6) nezapomeňte potvrdit autorská práva

7) novou fotografii uložte


8) změna fotografie se projeví až po následném schválení a publikaci záznamu redakcí


 Do záznamů vkládejte pouze fotografie a ilustrační obrázky bez textu, ve formátu jpg nejlépe na šířku a v rozměru nad 1000 pxl. Nevhodné jsou například plakáty, fotografie s vodotiskem a webovými odkazy - tyto obrázky nebudou redakcí zveřejněny. Plakáty redakce nezveřejňuje, více než 50 % uživatelů používá zobrazení na mobilních zařízeních, většina plakátů je pro ně nečitelná. Kromě fotografií uživatelů Kudy z nudy portál využívá též fotografie na základě licence od Shutterstock.com.

Fotografii také můžete zaslat redakci na e-mail katalog@czechtourism.cz, která ji k příslušenému záznamu vloží. V tom případě uveďte vždy přesný název akce nebo aktivity, do které chete příslušnou fotografii vložit.

(Další návod, jak editovat záznamy ve vašem profilu naleznete zde)

 

Obrázek nebo fotografie se nezobrazuje

 
Jestliže se vámi vložený obrázek u záznamu neobjevuje, je to způsobeno pravděpodobně tím, že nesplňuje publikační podmínky a redakce jej neschválila. V takovém případě se na webu vůbec neobjeví. Prosíme vás takový obrázek již opakovaně nevkládejte.
 

Zpět na hlavní menu