Fotografie

Jak mohu u svého záznamu změnit fotografie?


Fotografie můžete editovat ve svém profilu. Ujistěte se, že jste na Kudy z nudy přihlášený/á. Klikněte na odkaz Editovat akce a aktivity.  Na náhledovém obrázku vybraného záznamu pak klikněte na symbol tužky, kterým se dostanete do editačního formuláře, kde lze fotografie vložit či upravit. Změna fotografie se projeví až po následném schválení a publikaci záznamu redakcí.

 
Do záznamů vkládejte pouze fotografie a ilustrační obrázky bez textu, ve formátu jpg nejlépe na šířku a v rozměru nad 1000 pxl. Nevhodné jsou například plakáty, fotografie s vodotiskem a webovými odkazy (tyto obrázky nebudou redakcí zveřejněny).

Kromě fotografií uživatelů Kudy z nudy portál využívá též fotografie na základě licence od Shutterstock.com. Fotografii také můžete zaslat redakci na e-mail katalog@czechtourism.cz, která ji k příslušenému záznamu vloží. V tom případě uveďte vždy přesný název akce nebo aktivity, do které chete příslušnou fotografii vložit.

(Další návod, jak editovat záznamy ve vašem profilu naleznete zde)
 

Obrázek nebo fotografie se nezobrazuje

 
Jestliže se vámi vložený obrázek u záznamu neobjevuje, je to způsobeno pravděpodobně tím, že nesplňuje publikační podmínky a redakce jej neschválila. V takovém případě se na webu vůbec neobjeví. Prosíme vás takový obrázek již opakovaně nevkládejte.
 

Zpět na hlavní menu