Do lázní za zážitky a zdravím

Vyberte si dovolenou v lázních! Tradici lázeňství rozvíjíme s vášní už stovky let.
Největší rozmach českých lázní nastal od 18. do 20. století. Dnes si tak můžete dopřát staletími prověřené prameny a nejmodernější lázeňské postupy. Přijeďte to zažít!

Lázeňská tradice a pohoda

Plánujete lázeňský pobyt či výlet do lázní? Naše lázeňství má skvělou pověst: kromě kvalitní léčby se širokým záběrem nabízí léčivou sílu přírody v té nejčistší podobě. Vyberte si z bohaté nabídky míst pro relaxaci s celou rodinou.

České lázně

Mezi nejnavštěvovanější česká lázeňská města patří Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Poděbrady. Můžete tu obdivovat kouzelnou atmosféru, architekturu i neposkverněnou přírodu v jejich okolí. Máme pro vás i další inspiraci pro pobyty ve vyhlášených lázních.

Moravské lázně

Vyhlášená lázeňská města najdete na pohostinné Moravě! Nabídka léčebných i relaxačních pobytů je pro vás připravena v největších moravských lázních v Luhačovicích, v Lednici nebo ve Velkých Losinách.

#světovéČesko a lázně

Lázeňství má v Čechách, na Moravě i ve Slezsku několikasetletou tradici. Máte potíže, které potřebujete léčit nebo si chcete prostě jen tak odpočinout a zároveň se zahřát, odbourat stres a posílit imunitu? Naše lázně jsou ideální volbou, potěšíte tělo i duši. Přinášíme výběr z toho nejlepšího z lázeňské nabídky u nás.
 

Wellness zážitky a pobyty

Toužíte po relaxaci a pohodě s wellnessem? Pak pro vás neexistuje lepší místo než lázně anebo wellness centra. Odpočívejte nicneděláním a dopřejte si thajské, indické či tibetské masáže, masáže horkými kameny, medové a čokoládové masáže, čínské tlakové terapie, bylinné koupele, pitné kúry a další balneologické procedury. Vyberte si z řady pobytů pro páry, ženy, seniory, rodiny a mnoho dalších!

Informace o léčebně rehabilitačních procedurách

Sdružení lázeňských míst České republiky

Objevte krásy českých lázní! Sdružení lázeňských míst České republiky je dobrovolnou zájmovou nestranickou a nevládní organizací lázeňských měst a obcí v ČR, na jejichž území se nacházejí i lázeňská zařízení a mají schválený statut lázní.

Léčebné lázeňství

Svaz léčebných lázní České republiky je zájmové profesní uskupení, které sdružuje instituce, jež na území státu poskytují lázeňskou péči.

Luhačovice – tady pramení zážitky

V Luhačovicích bylo, je a bude krásně v každé době. O tom svědčí i výhra o excelentní evropskou destinaci v soutěži EDEN, kterou město ve spolupráci s destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko vyhrálo v roce 2019 v kategorii lázeňství, wellness a wellbeing. Přijeďte zažít jedinečnou atmosféru do lázní Luhačovice!