Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit celý popis
Země živitelka letos představí minikrávy - nejmenší evropské plemeno skotu Dexter
19. srpen 2019 11:20

Země živitelka letos představí minikrávy - nejmenší evropské plemeno skotu Dexter

České Budějovice
V areálu Výstaviště České Budějovice ve čtvrtek 22. srpna startuje oblíbená zemědělská výstava Země živitelka, která bude pokračovat do úterý 27. srpna 2019. Letošní 46. ročník bude ještě větší, pestřejší a zajímavější než byl ten minulý. Hlavním tahákem bude představení "miniskotu" plemene Dexter, které bylo přivezeno do České republiky Karlem Rodenem. Populární herec toto plemeno na předvadišti také osobně předvede.