Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

Penziony Celá ČR

V naší nabídce najdete velké množství tipů na krásné penziony, ve kterých můžete strávit příjemnou rodinnou dovolenou, dobrodružné prázdniny s dětmi, romantický víkend se svým protějškem nebo třeba firemní teambuilding.

Penziony lákají na rodinnou atmosféru

Pokud toužíte po klidném pobytu v přírodě, jsou pro vás penziony tou správnou volbou. Stačí si jen vybrat a můžete vyrazit.

Penziony nabízí ubytování pro nejrůznější příležitosti a jsou velmi oblíbenou alternativou k hotelům. Kvalita poskytovaných služeb bývá často srovnatelná, a navíc si užijete pohodovou rodinnou atmosféru. A to je v dnešní hektické době k nezaplacení. Každý si potřebuje čas od času odpočinout a dobít baterky. A kde jinde můžeme načerpat tolik energie jako v náručí přírody, obklopení voňavým lesem, s nebem plným hvězd nad hlavou.

Penziony také často poskytují zajímavé volnočasové aktivity nebo vám poradí, kam se vydat v okolí na výlet. Zábavu si tak užijí jak aktivní sportovci, tak rodiny s dětmi. Můžete si třeba vyzkoušet farmaření, jízdu na koni nebo poznávat kulturní památky, na kole i pěšky. Pokud cestujete s dětmi, vybírejte penziony, které nabízí zábavu i pro ně. Ať už v podobě bazénu, dětského hřiště nebo velké zahrady, na které se mohou proběhnout. Na mnoha místech vám také po předchozí domluvě dovolí, vzít si s sebou svého zvířecího mazlíčka.

Internetové připojení přes wifi nebo televize na každém pokoji jsou dnes už samozřejmostí. Pokud se ale chcete úplně odpojit a relaxovat, existují také penziony bez těchto moderních vymožeností, kde zcela ztratíte pojem o čase a utečete tak od pracovních povinností a starostí všedních dnů. Umíte si to představit?
 

Penziony provoněné domácí kuchyní

Kvalitní maso, čerstvé ovoce a zelenina, křupavé pečivo a lahodné mléko. Domácí kuchyně připravovaná z lokálních surovin, šetrně a s láskou, vám připomene prázdniny u babičky. Penziony si své zákazníky hýčkají a dobře vědí, že láska prochází žaludkem. Umožní vám ochutnat tradiční českou kuchyni, jako poctivou rajskou omáčku nebo nadýchané borůvkové knedlíky a potěší vaše chuťové pohárky. Na mnoha místech vyhoví speciálním požadavkům nebo dietním omezením a připraví vám pokrmy bez lepku či bez laktózy, pro vegetariány nebo vegany. Penziony zkrátka ocení všichni milovníci poctivé kuchyně, kteří si rádi pochutnají na dobrém jídle. Kudy z nudy vám přeje dobrou chuť.
Zobrazit více

Aktivity

Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi je situován v nížině toku řeky Moravy pod hřebenem Bílých Karpat u hranice se Slovenskem a Rakouskem. Areál je plný staveb podobných vinařským búdám a apartmány získaly názvy podle odrůd vína, jež u každé rostou. Rybáře potěší chatky s rákosovou střechou.
Ostrožská Nová Ves, Zlínský kraj

Kemp U Kukačků v Horní Plané na Lipně

Celoročně otevřený autokemp u Kukačků a penzion DaJa najdete přímo na břehu Lipna, 1,5 km od městečka Horní Planá. Nově celoročně otevřen stellplatz DaJa přímo u cyklostezky pro obytná auta s pohodlným parkováním a kompletním camper servisem.
Horní Planá, Jihočeský kraj

Horní Hrad nedaleko Stráže nad Ohří

Hrad a zámek Horní Hrad také řečený Hauenštejn je středověký strážní hrad nedaleko Stráže nad Ohří, rozšířený a upravený v polovině 19. století ve stylu anglické novogotiky.
Stráž nad Ohří, Karlovarský kraj

Vinařství U Kapličky v Zaječí – relax uprostřed vinohradů

Vinařská obec Zaječí je odpradávna zajímavá svou polohou na rozhraní dvou největších vinařských podoblastí "Velkopavlovická" a "Mikulovská". Zdejší kraj je zcela protkán vinařskými stezkami a určitě nadchne každého milovníka vín. Zdejší sklepy skrývají mnohdy nádherná a zajímavá vína.
Zaječí, Jihomoravský kraj

Glamping Bahenec

Vyzkoušejte luxusní glampingové ubytování v plně vybavené kopuli v horách v Beskydech. Kopule najdete v nadmořské výšce 900m nad mořem u známého Wellness hotelu Bahenec.
Písek, Moravskoslezský kraj

Resort Svět

Naše poloha od obytné zástavby je výhodou pro nerušenou zábavu až do pozdních nočních hodin.
Úžice, Středočeský kraj

Ubytování na hradě Kost – nejzachovalejším gotickém hradu v Česku

Hrad Kost nabízí kromě prohlídek hradních prostor a organizace svatebního dne pronájem kompletně zařízeného apartmánu v obytné části turnovské brány. Hrad Kost, který se nachází v Českém ráji, obklopují romantická údolí s mnoha turistickými trasami a cyklistickými stezkami.
Mladějov, Královéhradecký kraj

Silverstone Living

Silverstone Living je privátní luxusní rezort, který propojuje rodinnou farmu a wellness s atraktivní horskou přírodou. Místo, které si každý zamiluje pro jedinečné kouzlo a energii, nabízí nejen nevšední zážitky a výjimečnou atmosféru, ale především naprosté soukromí a klid. 
Bystrá nad Jizerou, Liberecký kraj

Dvůr Honětice s přírodním koupacím biotopem

Rekreační areál v původním historickém zemědělském dvoře s přírodním koupacím biotopem, restaurací, penzionem a kempem s chatkami.
Honětice, Zlínský kraj

Mlýn vodníka Slámy

Nechte se překvapit krásou zdejší krajiny a objevte místo příhodné pro relaxaci s nádechem historie.
Háj ve Slezsku, Moravskoslezský kraj

Rozhledna Krkavec – netradiční výhled, bistro i ubytování

Rozhledna na Krkavci je zajímavým turistickým cílem. Leží ve výšce 504 metrů nad mořem nedaleko Plzně uprostřed rozsáhlých lesů, ale s dobrou přístupovou cestou pro pěší i cyklisty. Z obou ochozů je výhled na Plzeňskou kotlinu, Šumavu i Český les.
Ledce, Plzeňský kraj

Bison Ranch Rožnov v České Kanadě

Osada Rožnov, obklopená nádhernými lesy, loukami a pastvinami, leží u Českého Rudolce uprostřed přírodního parku Česká Kanada. V roce 2007 tu manželé Dirk a Eva van de Poel koupili ruinu starého statku a pustili se do ekologického chovu bizonů, na české poměry neobvyklých hospodářských zvířat.
Český Rudolec, Jihočeský kraj