Kempy Středočeský kraj

Milovníci přírody a letního táboření pozor. Přinášíme bohatou inspiraci na kempy, kde můžete strávit pohodovou dovolenou ve stanu, pod širákem, v pohodlné chatce nebo třeba v luxusním obytném karavanu.

Kempy v regionu Středočeský kraj jsou skvělým místem pro aktivní odpočinek

Kempy v regionu Středočeský kraj nabízí široké možnosti ubytování a jsou tak skvělým místem, kde můžete strávit aktivní letní dovolenou a být při tom pánem svého času. Často je využívají sportovně založení lidé, kteří se věnují pěší turistice, rybaření, cykloturistice nebo vodáctví.  Ubytovat se můžete v komfortně vybavených chatkách nebo luxusních karavanech, kempy ale poskytují také prostor pro váš vlastní obytný přívěs nebo stan. Pokud hledáte něco netradičního, vyzkoušejte jurtu nebo týpí, a pro ty úplně nenáročné je tu možnost nocování pod širým nebem.  

V areálech kempů jsou určená místa, kde si můžete rozdělat oheň a opéct špekáčky nebo uvařit něco dobrého v kotlíku. Třeba pravý trampský guláš nebo polévku z čerstvých hub, které nasbíráte v okolním lese. Pro milovníky barbecue jsou k zapůjčení grily. Pokud si chcete od vaření na chvíli odpočinout, využijte stravování v místních stáncích a restauracích, kde se o vás a vaše žaludky postará zkušený personál.
V mnoha kempech si můžete vypůjčit také kolo a různé sportovní vybavení nebo vyrazit na pěší výlet po okolí. Děti zase ocení koupání a hry na čerstvém vzduchu, jako např. pink ponk nebo badminton. Na portálu Kudy z nudy najdete bohatou nabídku kempů, od low-cost až po luxusní, ve kterých si budete připadat skoro jako v hotelu.
 

Kempy pro motorkáře i vodáky v regionu Středočeský kraj

Pokud máte rádi svobodu a holdujete motorkářství, kempy vás rádi uvítají a nabídnou bezpečné parkování pro vaše miláčky. Často jsou také oblíbeným místem pro moto srazy, koncerty a letní festivaly. Můžete si tak naplánovat svoji cestu dopředu a objet všechna zajímavá místa v okolí. Večer vám pak přijde vhod posezení u vychlazeného piva a dobré muziky.

A na své si přijdou i vodáci. Mnoho kempů se nachází na břehu oblíbených řek – Vltavy, Sázavy, Berounky nebo Lužnice a každoročně lákají vodáky ze všech koutů republiky. Nabízí zapůjčení lodí nebo raftů a veškerého potřebného vybavení pro vaše vodní dobrodružství. Přejeme vám šťastnou cestu a ahóóój!
Zobrazit více
25. březen 2021 16:00

Kempování v Česku: 10 tipů, kam do kempu ve středních Čechách

Středočeský kraj
Patříte k milovníkům volného pohybu v přírodě, ke kterému patří i kempování? Naplánujte si dovolenou v těch nejlepších kempech středních Čech. Na výběr máme útulné chatky, luxusní stan ve středověkém stylu, galmping v divočině i v luxusu pro náročné, či ubytování v korunách stromů. Letošní léto v kempu bude nezapomenutelné!
Koupání u Proboštských jezer

Koupání u Proboštských jezer

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj
Luxusní středověký kemp v Malešově

Luxusní středověký kemp v Malešově

Malešov, Středočeský kraj
Tree house Hrusice

Tree house Hrusice

Hrusice, Středočeský kraj
Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku

Milešov, Středočeský kraj