Hotely celá ČR

Hledáte komfortní ubytování doplněné skvělými službami v designově zajímavých místech či v originálních budovách s pozoruhodnou historií? Pak si určitě vyberete z ubytování na zámku či nejmodernějších hotelech s originálním architektonickým konceptem.

Hledáte hotel? Vyberte si z nabídky hotelů v nejkrásnějších lokalitách po celé ČR!

Art & Design Hotel Miura v Čeladné je architektonickou lahůdkou od Davida Černého, která nabízí spojení designu, umění, wellness, golfu i přírody. Wellness centrum s fitness, saunu a místnosti plně vybavené nejmodernější technologií si můžete dopřát v novém čtyřhvězdičkovém hotelu Mercure Ostrava Center, který se stal jedním z nejoblíbenějších hotelů v Ostravě. Interiér pražského hotelu Moods v Klimentské ulici navrhli mladí designéři Vladimír Žák a Roman Vrtiška. Hotel je vůbec prvním v České republice specializující se výhradně na technologie firmy Apple, díky kterým nabízí svým hostům bohatou knihovnu hudby a videí. Nejmodernější desig nabízí také Icon Hotel na Praze 1 v ulici V Jámě, vybavený zcela přírodními, ručně vyráběnými postelemi od švédské firmy Hästens. Opravdovým zážitkem pak může být ubytování v  šestihvězdičkovém apartmá - One Room Hotelu na Žižkovském vysílači.

Rádi byste si dopřáli ubytování veskutečných zámeckých komnatách? Vyzkoušejte tedy odpočinek ve správném zámeckém luxusu na zámku Hostačov či v Novém Světlově. Atmosféru dávných dob můžete nasát také v nově zrestaurovaném kroměřížském hotelu La Fresca, kde byl v době konání říšského sněmu ubytován Karel Havlíček Borovský.
Zobrazit celý popis
Prahu čeká v pátek Noc hotelů: Hoteliéři otevírají své hotely rezidentům
25. leden 2018 13:00

Prahu čeká v pátek Noc hotelů: Hoteliéři otevírají své hotely rezidentům

Praha
V pátek 26. ledna 2018, se otevřou pro místní obyvatele na jednu noc dveře mnoha hotelů. Tento den a večer otevírají hoteliéři již podruhé své hotely pro obyvatele čtvrtí, ve kterých podnikají. Smyslem akce je poděkovat místním obyvatelům za vstřícnost k turistům, nabídnout jim nový zážitek v jejich městě, ale také zdůraznit, jak cestovní ruch přispívá ke zlepšování jejich životní úrovně. Hosté budou mít možnost nahlédnout do zákulisí hotelů, setkat se se zajímavými lidmi nebo jen strávit romantickou noc ve svém městě.