100 tipů na netradiční ubytování

Hotely Celá ČR

Hledáte dovolenou? Hotely na portálu Kudy z nudy nabízejí komfortní ubytování, ať už si zvolíte moderní hotel v centru města nebo zámecký luxus s pozoruhodnou historií a nebo klidný rodinný hotel na odlehlém místě v přírodě.

Nabízíme hotely všech velikostí ve všech koutech Česka

Vyberte si ze široké nabídky z několika tisíc českých hotelů včetně kontaktů na recepci a vydejte se na dovolenou svých snů.

Vyberte si mezi hotely ten pravý, který uspokojí všechny vaše nároky, nabídne odpovídající služby, překvapí vás příznivou cenou a bude v místě vaší vysněné dovolené! V naší široké nabídce najdete hotely luxusní, historické, rodinné, sportovní, v centrech měst i v odlehlých částech České republiky. Najít ten správný hotel nebylo nikdy lehčí!
 

Luxus, výhled a styl

Proč si neužít na dovolené luxus ve stylovém hotelu s moderní architekturou, nadstandardními službami a kochat se fascinujícím výhledem se sklenkou kvalitního vína. Ať už jedete do města nebo do horského rezortu, dopřejte si luxusní ubytování z nabídky hotelů na portálu Kudy z nudy.
 

Návrat do první republiky

Fascinuje vás noblesa a elegantnost první republiky? Vraťte se do dvacátých a třicátých let minulého století a užijte si luxus v nově zrekonstruovaných hotelech mnohé od známých architektů, které pamatují dobu našich prababiček, ale služby a vybavení přitom odpovídají současným nejmodernějším trendům.
 

Jako na zámku

Toužíte zajít ještě dál do historie, vrátit se do minulých století a prožít pár nocí ve skutečných zámeckých komnatách, prožít romantickou atmosféru velkolepého sídla kombinované s vymoženostmi dnešní doby? Vyberte si zámecké hotely z naší nabídky a objevte zapomenutý svět zámeckých zdí v novodobém balení. Prožít noc v zámecké komnatě bude jistě nezapomenutelným zážitkem.
 

Vybrat si mezi hotely na portálu Kudy z nudy není žádný problém

Chystáte se na dovolenou po České republice a hledáte vhodný hotel, který vám nabídne požadované služby, milou obsluhu, komfortní ubytování a vyhovující cenu? V naší nabídce najdete hotely všech velikostí, cenových kategorií, od rodinného hotelu s individuálním přístupem až po luxusní hotely mezinárodních řetězců s nadstandardními službami. I když vyrazíte za pěší turistikou na hory, plavat k jezeru, za kulturou do města, objevovat svět cizokrajných zvířat na safari nebo se jen bavit do aquaparku, hotely na portálu Kudy z nudy vám poskytnou kvalitní ubytování, přímý kontakt na recepci hotelu, kde si sjednáte výhodnou cenu a vaše skvělá dovolená může začít.
Zobrazit více

Aktivity

Zámek Dobříš – na výlet po celý rok

Zámek Dobříš nedaleko od Prahy jehož současným majitelem je dipl. ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld, je otevřen celoročně široké veřejnosti. Zámek nabízí také možnost ubytování a konání společenských akcí, např. svateb a rodinných oslav.
Dobříš, Středočeský kraj

Horský hotel Lorkova vila na Čeladné v Beskydech

Horský hotel Lorkova vila na Čeladné je obklopen lesy a čistou přírodou. Nabízí ubytování v hotelu, apartmánových i horských domech. V hotelu je útulná restaurace. Pro hosty je pořádán večerní zábavní program, k dispozici je SPA komplex, kde jsou poskytovány různé relaxační a ozdravné procedury.
Čeladná, Moravskoslezský kraj

Safari Resort Hluboká u Borovan

Poznejte život více než 230 zvířat 25 druhů v jejich přirozeném prostředí unikátního 90 hektarového přírodního areálu. V areálu se můžete ubytovat v budově Bison lodge či Chateau anebo v Teepee village.
Borovany, Jihočeský kraj

Televizní věž Žižkov – Tower Park Praha

Žižkovský vysílač je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší pražskou stavbou. Věž vysoká 216 metrů byla postavena v letech 1985-1992 podle plánů architektů Václav Aulického a Jiřího Kozáka. Díky náročné rekonstrukci vás veškeré prostory osloví nevšedním stylem a designem.
Praha 3, Praha

Ještěd – jedinečný výhled na všechny světové strany a originální ubytování

Vydejte se na výlet na vrchol Ještědu, kde stojí slavná věž ukrývající vysílač a horský hotel s restaurací. Těsně pod vrcholem je horní stanice kabinové lanovky z Horního Hanychova. Místo nabízí jedinečný pohled na Liberec a okolí. Na vrcholu můžete navštívit denně otevřenou restauraci nebo Bistro.
Liberec, Liberecký kraj

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník

Priessnitzovy lázně Jeseník jsou vhodné nejen pro léčbu nemocných, ale nabízejí výtečné zázemí také pro preventivní a relaxační pobyty. Právě zde můžete podstoupit jednu z nejmodernějších metod světového zdravotnictví – computerovou kineziologii.
Jeseník, Olomoucký kraj

Zámek Hrádek u Sušice

Na Klatovsku naleznete opravený Zámek Hrádek ve stejnojmenné obci u Sušice. Volně přístupný je zámecký park s naučnou stezkou Františka Pravdy.
Sušice, Plzeňský kraj

Houbové domečky v hotelu Jesenice

Jesenická vesnička U houbiček vyrostla uprostřed krásné přírody Křivoklátska, v areálu hotelu Jesenice. Kapacita houbiček je 4-5 osob. Každá houbička má dvě patra, dole se nachází předsíň, koupelna a ložnice s manželskou postelí, nahoře je pak ložnice se dvěma až třemi lůžky.
Jesenice, Středočeský kraj

Pohádková vesnička Podlesíčko – originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Ubytujte se v pohádce! Nové, originální ubytování ve veselých pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství.
Svratka, Kraj Vysočina

Zámek Zbiroh – vychutnejte si zámecké prostředí pro nejnáročnější zákazníky

Provedeme vás historií zbirožského zámku od dob jeho vzniku ve 13. století až do jeho novodobých dějin, pochutnáte si ve středověké krčmě u Rudolfovy kratochvíle a přespat můžete v Chateau hotelu, kde pobývala například Božena Němcová nebo Alfons Mucha.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.
Loučeň, Středočeský kraj

Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami

Rozhledna ve stylu větrného mlýna holandského typu vysoká 15 m je zdaleka viditelnou dominantou nad obcí Bukovany. Kolem mlýna vyrostl areál hotelu s restaurací nabízející krajovou kuchyni, jízdy na koních, zahrát si zde můžete také minigolf.
Bukovany, Jihomoravský kraj