Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotely
Nejlepší Wellness & Spa hotely a wellness centra v České republice

Hotely celá ČR

Hledáte dovolenou? Hotely na portálu Kudy z nudy nabízejí komfortní ubytování, ať už si zvolíte moderní hotel v centru města nebo zámecký luxus s pozoruhodnou historií a nebo klidný rodinný hotel na odlehlém místě v přírodě.

Nabízíme hotely všech velikostí ve všech koutech Česka

Vyberte si ze široké nabídky z několika tisíc českých hotelů včetně kontaktů na recepci a vydejte se na dovolenou svých snů.

Vyberte si mezi hotely ten pravý, který uspokojí všechny vaše nároky, nabídne odpovídající služby, překvapí vás příznivou cenou a bude v místě vaší vysněné dovolené! V naší široké nabídce najdete hotely luxusní, historické, rodinné, sportovní, v centrech měst i v odlehlých částech České republiky. Najít ten správný hotel nebylo nikdy lehčí!
 

Luxus, výhled a styl

Proč si neužít na dovolené luxus ve stylovém hotelu s moderní architekturou, nadstandardními službami a kochat se fascinujícím výhledem se sklenkou kvalitního vína. Ať už jedete do města nebo do horského rezortu, dopřejte si luxusní ubytování z nabídky hotelů na portálu Kudy z nudy.
 

Návrat do první republiky

Fascinuje vás noblesa a elegantnost první republiky? Vraťte se do dvacátých a třicátých let minulého století a užijte si luxus v nově zrekonstruovaných hotelech mnohé od známých architektů, které pamatují dobu našich prababiček, ale služby a vybavení přitom odpovídají současným nejmodernějším trendům.
 

Jako na zámku

Toužíte zajít ještě dál do historie, vrátit se do minulých století a prožít pár nocí ve skutečných zámeckých komnatách, prožít romantickou atmosféru velkolepého sídla kombinované s vymoženostmi dnešní doby? Vyberte si zámecké hotely z naší nabídky a objevte zapomenutý svět zámeckých zdí v novodobém balení. Prožít noc v zámecké komnatě bude jistě nezapomenutelným zážitkem.
 

Vybrat si mezi hotely na portálu Kudy z nudy není žádný problém

Chystáte se na dovolenou po České republice a hledáte vhodný hotel, který vám nabídne požadované služby, milou obsluhu, komfortní ubytování a vyhovující cenu? V naší nabídce najdete hotely všech velikostí, cenových kategorií, od rodinného hotelu s individuálním přístupem až po luxusní hotely mezinárodních řetězců s nadstandardními službami. I když vyrazíte za pěší turistikou na hory, plavat k jezeru, za kulturou do města, objevovat svět cizokrajných zvířat na safari nebo se jen bavit do aquaparku, hotely na portálu Kudy z nudy vám poskytnou kvalitní ubytování, přímý kontakt na recepci hotelu, kde si sjednáte výhodnou cenu a vaše skvělá dovolená může začít.
Zobrazit více

Aktivity

Ještěd – jedinečný výhled na všechny světové strany a originální ubytování

Vydejte se na výlet na vrchol Ještědu, kde stojí slavná věž ukrývající vysílač a horský hotel s restaurací. Těsně pod vrcholem je horní stanice kabinové lanovky z Horního Hanychova. Místo nabízí jedinečný pohled na Liberec a okolí. Na vrcholu můžete navštívit denně otevřenou restauraci nebo Bistro.
Liberec, Liberecký kraj

Houbové domečky v hotelu Jesenice

Jesenická vesnička U houbiček vyrostla uprostřed krásné přírody Křivoklátska, v areálu hotelu Jesenice. Kapacita houbiček je 4-5 osob. Každá houbička má dvě patra, dole se nachází předsíň, koupelna a ložnice s manželskou postelí, nahoře je pak ložnice se dvěma až třemi lůžky.
Jesenice, Středočeský kraj

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.
Loučeň, Středočeský kraj

Zámek Dobříš – na výlet po celý rok

Zámek Dobříš nedaleko od Prahy jehož současným majitelem je dipl. ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld, je otevřen celoročně široké veřejnosti. Zámek nabízí také možnost ubytování a konání společenských akcí, např. svateb a rodinných oslav.
Dobříš, Středočeský kraj

Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami

Rozhledna ve stylu větrného mlýna holandského typu vysoká 15 m je zdaleka viditelnou dominantou nad obcí Bukovany. Kolem mlýna vyrostl areál hotelu s restaurací nabízející krajovou kuchyni, jízdy na koních, zahrát si zde můžete také minigolf.
Bukovany, Jihomoravský kraj

Safari Resort Hluboká u Borovan

Poznejte život více než 230 zvířat 25 druhů v jejich přirozeném prostředí unikátního 90 hektarového přírodního areálu. V areálu se můžete ubytovat v budově Bison lodge či Chateau anebo v Teepee village.
Borovany, Jihočeský kraj

Pohádková vesnička Podlesíčko – originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Ubytujte se v pohádce! Nové, originální ubytování ve veselých pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství.
Svratka, Kraj Vysočina

Televizní věž Žižkov – Tower Park Praha

Žižkovský vysílač je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší pražskou stavbou. Věž vysoká 216 metrů byla postavena v letech 1985-1992 podle plánů architektů Václav Aulického a Jiřího Kozáka. Díky náročné rekonstrukci vás veškeré prostory osloví nevšedním stylem a designem.
Praha 3, Praha

Zámek Zbiroh – vychutnejte si zámecké prostředí pro nejnáročnější zákazníky

Provedeme vás historií zbirožského zámku od dob jeho vzniku ve 13. století až do jeho novodobých dějin, pochutnáte si ve středověké krčmě u Rudolfovy kratochvíle a přespat můžete v Chateau hotelu, kde pobývala například Božena Němcová nebo Alfons Mucha.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Zámek Liblice – relaxace i gurmánské zážitky

Zámek Liblice je jednou z nejcelistvějších památek českého venkovského baroka z dílny italského architekta Giovanna Battisty Alliprandiho, který v roce 1699 vypracoval, na podnět tehdejšího majitele panství, Arnošta Pachty z Rájova, osobitý projekt nového sídla.
Liblice, Středočeský kraj

Pustevny – útulny Libušín a Maměnka

V blízkosti horní stanice lanovky z Trojanovic na Pustevny stojí malebná horská chalupa Maměnka, Libušín byl v březnu 2014 zničen požárem, po dlouhé rekonstrukci se otevřel v červenci 2020. Objekty navrhnul architekt Dušan Jurkovič ve stylu lidové architektury Valašska a Kysuce.
Prostřední Bečva, Zlínský kraj

Zámek Nový Světlov – společenské i kulturní centrum Zlínského kraje

Na úpatí Bílých Karpat v Bojkovicích – Světlově najdete unikátní zámek ve slohu anglické tudorské gotiky. Zámek Nový Světlov je prestižním regionálním kulturním centrem s celoročním provozem. Najdete zde divadelní sál, hotel a restauraci.
Bojkovice, Zlínský kraj