Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování

Ubytování celá ČR

Rádi byste strávili noc na biofarmě nebo si užili relax ve wellness hotelu? Nechejte se hýčkat v zámeckých hotelích či v designových novinkách, udělejte si pohodovou dovolenou v příjemném penzionu anebo vyrazte s celou rodinou do skvěle vybaveného kempu.

Nabídka Kudy z nudy zahrnuje více než tisícovku hotelů, penzionů, chat a kempů v celé ČR

Pořádnou dávku luxusu vám dopřejí zámecké hotely. K těm nejromantičtějším patří Zámecký hotel Sychrov či zámek Hrubá Skála, známý z mnoha pohádek. Hotel Chateau Kotěra okouzlí všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. Ojedinělé spojení historie, komfortu a moderní architektury zaručuje Zámek Liblice z dílny italského architekta G. Alliprandiho. K nejoriginálnějším hotelům v Česku patří Hotel Besídka ve Slavonicích, který se z venku tváří jako renesanční dům, avšak uvevnitř vás ohromí ultramoderní interiéry. Designově jedinečný koncept představuje také Hotel Vitality nedaleko Třince s unikátním wellness centrem.
Zobrazit celý popis
Jedete na léto do kempu? Vyberte si z vítězů soutěže Kemp roku
6. červen 2017 9:22

Jedete na léto do kempu? Vyberte si z vítězů soutěže Kemp roku

Vranov nad Dyjí
Vrací se kempování do módy? Pro někoho ano, pro jiné je léto v kempu už dávno běžná dovolená. A nutno říci, že oblíbená – jen loni do nich zavítalo 980 tisíc českých turistů. Pokud se k nim letos připojíte, mohlo by vás zajímat, jak dopadla soutěž Kemp roku 2016 a čím jednotlivá zařízení lákají své návštěvníky.