Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování

Ubytování celá ČR

Rádi byste strávili noc na biofarmě nebo si užili relax ve wellness hotelu? Nechejte se hýčkat v zámeckých hotelích či v designových novinkách, udělejte si pohodovou dovolenou v příjemném penzionu anebo vyrazte s celou rodinou do skvěle vybaveného kempu.

Nabídka Kudy z nudy zahrnuje více než tisícovku hotelů, penzionů, chat a kempů v celé ČR

Pořádnou dávku luxusu vám dopřejí zámecké hotely. K těm nejromantičtějším patří Zámecký hotel Sychrov či zámek Hrubá Skála, známý z mnoha pohádek. Hotel Chateau Kotěra okouzlí všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. Ojedinělé spojení historie, komfortu a moderní architektury zaručuje Zámek Liblice z dílny italského architekta G. Alliprandiho. K nejoriginálnějším hotelům v Česku patří Hotel Besídka ve Slavonicích, který se z venku tváří jako renesanční dům, avšak uvevnitř vás ohromí ultramoderní interiéry. Designově jedinečný koncept představuje také Hotel Vitality nedaleko Třince s unikátním wellness centrem.
Zobrazit celý popis
Luxusní kempy: perfektní čistota, zajímavé místo a skvělé ubytování
9. červenec 2017 14:34

Luxusní kempy: perfektní čistota, zajímavé místo a skvělé ubytování

Dvůr Králové nad Labem
Elektrokola, bazény a tobogány, kryté herny pro děti, animační programy, pestré služby anebo naopak jedinečné místo, ticho a klid – tím vším lákají provozovatelé kempů stále náročnější Čechy. Vybavenost některých areálů vás skutečně překvapí!
Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Olbramovice, Střední Čechy
Safari Kemp ve Dvoře Králové

Safari Kemp ve Dvoře Králové

Dvůr Králové nad Labem, Krkonoše a Podkrkonoší
Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Loučeň, Střední Čechy