Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty

Letní sporty Středočeský kraj

Máme pro vás nepřeberné množství tipů na výlety pěšky, na kolech, na bruslích anebo na koni, a nezapomínáme ani na náruživé golfisty a tenisty, oblíbené vodní radovánky a vodní lyžování, plážový volejbal nebo adrenalinové aktivity. Zkrátka léto na Kudy z nudy frčí ve velkém stylu a mnoha barvách!

U vody je nám dobře

Na portálu Kudy z nudy dobře víme, že k létu patří slunce, voda, opalování a lelkování, a tak vám nabízíme spousty variant pro vodní kratochvíle pod širým nebem. Víte například, že skvělý Vodní svět objevíte v dětském zábavním parku MirakulumMilovicích? Že Kamencové jezero v Chomutově se kromě unikátního složení vody chlubí také největším plovoucím molem v Česku? Anebo že na přírodní plovárně ve Volyni a na koupališti a slunečních lázních Dachova u Hořic si budete připadat jako ve Vančurově Rozmarném létě? Ověřte si to na vlastní kůži a plavky!
 

Na kole po rovině i do kopce

Pravidelně vás zásobujeme také tipy na cyklistické výlety, ať už holdujete adrenalinovým sjezdům nebo pohodovým rodinným výletům. Pokud hledáte něco mezi tím, vyzkoušejte Radegastovy okruhy v turistické oblasti Beskydy – Valašsko, značené trasy různých náročností v celkové délce přes 210 kilometrů. Trasy různých náročností nabízejí také Křivoklátské okruhy, impozantní příběh o čarodějnických procesech a inkvizici před vámi otevře Čarodějnická cyklotrasaJeseníkách.
 

Lanová centra a bobové dráhy

Proč sedět doma, když venku čeká tolik lákadel? Baví vás zápolení s rovnováhou na vysokých lanech? Vypravte se tedy do horského lanového centra TarzanieTrojanovicích anebo do lanového parkuJanských Lázních. Spoustu zábavy si užijete na bobových drahách, například v Lipně nad Vltavou. Tady si bude vybírat rovnou ze dvou tratí: jízdu rychlým korytem či na horské dráze s překrásnými výhledy na Lipenské jezero, lemované vrcholky Šumavy.
Zobrazit více
17. červen 2022 12:00

Zkroťte vítr, věnujte se windsurfingu!

Křečovice, Středočeský kraj
Užijte si léto se vším všudy. Jedním z dlouhodobě oblíbených vodních sportů je windsurfing. Pokud jste si mysleli, že se dá provozovat pouze na vlnami ošlehaném mořském pobřeží, spletli jste se. Česká jezera, rybníky i vodní nádrže jsou oblíbeným cílem domácích windsurfařů, kteří zde pilují své dovednosti. Můžete mezi ně patřit i vy!

Akce

1.7.
11.7.
Rally Bohemia 2022

Rally Bohemia 2022

Mladá Boleslav, Středočeský kraj
2.7.
31.8.
Prázdniny na Kolínské řepařské drážce

Prázdniny na Kolínské řepařské drážce

Kolín, Středočeský kraj
2.7.
62. Trampiáda S.T.O.B.

62. Trampiáda S.T.O.B.

Chotýšany, Středočeský kraj
9.7.
27.8.
Kolešovka 2022

Kolešovka 2022

Lužná, Středočeský kraj