In-line Jihomoravský kraj

Vyberte si z naší široké nabídky tras pro in-line brusle a kurzů in-line bruslení pro děti a dospělé, začátečníky i pokročilé. Poradíme vám nejenom to, kde najdete nejlepší speciální dráhy a ovály, ale také trasy s vhodným povrchem, kde si užijete jak skvělé bruslení, tak pěkné výhledy do okolí.

Nejlepší trasy v Praze

Rájem pražských bruslařů je park Ladronka, Malešický park a samozřejmě Stromovka. Dobře si zabruslíte na Modřanské stezce, vedoucí po pravém břehu Vltavy ze Zbraslavi kolem Freestyle parku Modřany až pod Vyšehrad, anebo naopak po trase na severním okraji Prahy od Trojského zámku kolem zoologické zahrady do Zámků. Kuriozitou je cyklostezka pod Vítkovem, která prochází starým železničním tunelem; začíná poblíž křižovatky U Bulhara, po rekonstruovaném železničním mostě vede k úpatí Vítkova a odkud tunelem a parky až na Krejcárek.
 

Tipy na zajímavé in-line stezky

Mezi nejromantičtější in-line trasy se řadí Jezerní stezka vedoucí po břehu Lipenského jezera; snadno po ní dojedete z Frýdavy přes Přední Výtoň až do Frymburku. Bruslaři mají rádi také Labskou stezku, například úsek mezi Nymburkem a Poděbrady, cyklostezku Bečva na Valašsku, kterou díky nevelkému převýšení lze zdolávat v obou směrech, anebo okruh kolem vodního veslařského kanálu v Račicích. Vyzkoušet můžete také speciální in-line dráhuareálu závodiště Hipodrom Most.
 

Oblíbené trasy i mezi cyklisty

Spousta pěkných tras vede také po nepříliš frekventovaných silnicích, a přestože na nich číhá větší riziko než na speciálních oválech, byla by škoda je úplně odepsat. Mezi ty nejlepší patří trasa krajinou Vátých písků z Bzence-Přívozu do Ratíškovic, vyjížďka z Krnova do Chomýže anebo trasa Mimoňskými lesy z Hradčan do Kuřivod, kde se navíc dá bruslit na bývalém vojenském letišti. Minimální provoz je i na šumavské in-line stezce z Nové Pece do Stožce a na horské silničce od přehrady Souš až na SmědavuJizerských horách.


Vyberte si z naší široké nabídky tras pro in-line brusle, kurzů inline bruslení pro děti a dospělé, začátečníky i pokročilé...

Zobrazit více