Úvod > Česká nej > Sportovní > Aquapark Aquapalace – největší aquapark v České republice
Sportovní

Aquapark Aquapalace – největší aquapark v České republice

Aquapalace Praha nabízí na ploše 2 500 m²; vodní dobrodružství a relaxaci pro celou rodinu. Součástí aquaparku je také wellness a fitness centrum, restaurace i čtyřhvězdičkový hotel. Každé království má své paláce a podobně je tomu i ve Vodním světě, který nabízí tři tématické paláce.
Aquapalace Praha je jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový svět, fitness, welness/spa, rehabilitace a hotel. Je vůbec největším aquaparkem v Česku a střední Evropě. Pod jednou střechou si užije celá rodina skvělou zábavu a odpočinek ve vodním světě plném rozmanitých atrakcí.

Vodní svět se svými třemi paláci a venkovní zónou přináší nezapomenutelné zážitky jednotlivcům i celým rodinám. Milovníci aktivního vyžití tu najdou 6 toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divokou řeku i potápěčskou jámu. Rodinám s dětmi udělá radost bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami či bazén s vrakem pirátské lodi. Pro náruživé plavce je k dispozici 20m bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál.

Už samotné názvy paláců: Palác pokladů, Palác dobrodružství a Palác relaxu napovídají, jaké zážitky vás v každém z nich čekají. Atrakcí a lákadel je tolik, že na úctyhodné ploše 9150 m² dokáží udělat radost všem, od malých plaváčků, přes teenagery a rodiče až po babičky. 8 tobogánů, divokou řeku, potápění v 8 m hluboké potápěčské jámě, spoustu atrakcí pro děti nebo 2 velká akvária podmořského světa. V komplexu najdete také saunový svět, spa – wellnes nebo fitness.
Užijte si vodní hrátky po celý rok

Užijte si vodní hrátky po celý rok

Vodním zábavním parkům se říká aquaparky, a pokud chtějí dostát takovému označení a vy v nich nenajdete alespoň jeden bazén a tobogán, divokou řeku, nejrůznější gejzíry, vodotrysky a podobně, potom jste na obyčejném koupališti. Máme pro vás několik tipů, kde se o to, že nebudete v aquaparku, bát určitě nemusíte.

Hurá na prázdniny – 10 tipů, kam vyrazit s dětmi za každého počasí

Hurá na prázdniny – 10 tipů, kam vyrazit s dětmi za každého počasí

Konec školního roku je tady a dětem začínají tolik vytoužené prázdniny! Jestli ještě nevíte, kam s nimi vyrazit za letním dobrodružstvím, nechte se inspirovat našimi tipy, ze kterých si vyberete za jakéhokoli počasí.

Vyzkoušejte deset super tipů pro rodiny s dětmi

Vyzkoušejte deset super tipů pro rodiny s dětmi

Ze stovek tipů pro rodiny s dětmi jsme tentokrát na portálu Kudy z nudy vybrali takové, které se hodí pro letní prázdniny, dovolenou na horách i do města. Nejlepší doporučení? Před vámi je prošly spousty spokojených návštěvníků, malých i velkých, a každý si tu našel zábavu podle svého gusta.

Ze Zoo Praha rovnou do vody!

Ze Zoo Praha rovnou do vody!

Aquapalace Praha a Zoo Praha, dvě z první trojice nejnavštěvovanějších míst v České republice, navázaly spolupráci, která přinese zajímavé bonusy pro návštěvníky.

Užijte si páteční ráno v Aquapalace Praha zdarma

Užijte si páteční ráno v Aquapalace Praha zdarma

Přijďte 21. 6. 2013 od 5.30 do Aquapalace Praha a zažijte vodní radovánky v přímém přenosu.

V Aquapalace Praha se chystá saunování při svíčkách ve zbrusu nové srubové bani

V Aquapalace Praha se chystá saunování při svíčkách ve zbrusu nové srubové bani

Nenechte si ujít jedinečnou akci v sobotu 21. září od 20.00 hodin v Aquapalace Praha. Otevírají tu novou, zrekonstruovanou saunu zvanou srubová baňa, křtít se bude slivovicí – jejíž esence bude v saunách Aquapalace Praha vládnout celé září, a navíc vám bude představen zbrusu nový saunový ceremoniál. To vše za svitu svíček – tento den se totiž koná oblíbené Saunování a koupání při svíčkách.

Dokážete uhodnout třicet nejnavštěvovanějších míst Česka?

Dokážete uhodnout třicet nejnavštěvovanějších míst Česka?

Díky agentuře CzechTourism a portálu Kudy z nudy i letos známe nejnavštěvovanější místa České republiky. Zřejmě vás nepřekvapí, že první příčku opět obsadil Pražský hrad, ale zabodovaly i technické památky, zoologické zahrady, hrady a zámky nebo kuriozity.

Užijte si jarní prázdniny v Aquapalace Praha

Užijte si jarní prázdniny v Aquapalace Praha

Konečně jsou tady. Prázdniny! Tedy alespoň ty jarní. Týden volna si od 5. do 11. února 2018 užívají školáci z Prahy 1 a ž 5, další týden od 12. do 18. února čekají prázdniny děti z Prahy 6 až 10. Praha-východ a Praha-západ bude mít prázdniny o týden později, tj. 19. až 25. února 2018. Během všech těchto termínů můžete se svými ratolestmi přijít do Aquapalace Praha, kde platí od února do března vstup pro děti jen za kačku.

V Aquapalace Praha vypukne mistrovství v saunových ceremoniálech

V Aquapalace Praha vypukne mistrovství v saunových ceremoniálech

Hola, hola, jaro volá a s ním největší saunový festival a událost roka SaunaFest 2018! SaunaFest ve svém šestém ročníku bude opět kouzelným setkáním velké rodiny saunérů. Pro návštěvníky budou připraveny desítky saunových ceremoniálů, bohatý doprovodný program, speciality zážitkového saunování a saunového divadla. Letos se koná od čtvrtka 5. do soboty 7. dubna 2018 v Aquapalace Praha.

V Aquapalace Praha si užijete léto v džungli

V Aquapalace Praha si užijete léto v džungli

Je libo pořádnou porci zábavy i relaxace? Vyrazte do Aquapalace Praha! Ve vodním ráji nevadí ani letní bouřky, ani pařák, skvělé vodní radovánky si můžete užít každý den. Na tuto sezonu se tu navíc ocitnete v zelené džungli, kde sloupy obroste mech a ze stropu budou viset liány. Také se těšte na novou nafukovací lezeckou stěnu a napínavé soutěže. V džungli aquaparku se budou prohánět pralesní lidé a zvířecí obyvatelé džungle, kteří se postarají o vaši zábavu.

Užijte si saunování v Praze

Užijte si saunování v Praze

Užijte si výběr nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze a výhody zdravého saunování, které nabízí Praha. Saunování je nejen příjemný způsob relaxace, ale také posiluje imunitu a má velmi dobrý preventivní účinek proti alergiím a infekcím horních cest dýchacích. sauna dokáže stimulovat imunitu a zároveň na nás působí relaxačně, podobně jako třeba jóga.

Valentýn se blíží, oslavte ho ve středních Čechách

Valentýn se blíží, oslavte ho ve středních Čechách

Cítíte romantiku ve vzduchu? To se blíží Valentýn – svátek zamilovaných. Ještě jste si nerezervovali valentýnský pobyt a přemýšlíte, co s víkendem? Nechte se nalákat do středních Čechách a omrkněte, kde pro vás a vaši drahou polovičku mají nachystané speciální valentýnské anebo romantické balíčky. 

Jarní prázdniny si užijete v Aquapalace Praha

Jarní prázdniny si užijete v Aquapalace Praha

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi o jarních prázdninách? Jedním z tipů by mohl být Aquapalace Praha v Čestlicích, kam mají děti od února do 17. března 2019 vstup pouze za 1 korunu, podmínkou je však vstup další platící dospělé osoby. Na děti i na jejich doprovod pak čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program. Vyzkoušet můžete i zbrusu novou atrakci – tobogán s virtuální realitou. Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si jarňáky báječně užít.

Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Vymýšlíte pro své děti program na podzimní prázdniny a nic originálního vás nenapadá? Pak přijeďte do aquaparku Aquapalace Čestlice, kde najdou děti spoustu zábavy a dospělí si mohou pořádně odpočinout třeba v saunovém světě. Podzimní prázdniny se zábavným dětským programem probíhají v Aquapalace až do 30. října 2019.

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Již devátý ročník celostátní akce Týden saunování, která je zaměřená na propagaci správného saunování, se uskuteční v termínu od 2. do 10. listopadu 2019 na řadě míst po celé republice. V jednotlivých saunových centrech jsou připraveny speciální saunové noci s prodlouženou otevírací dobou nebo zvýhodněným vstupným, saunování při svíčkách, saunové ceremoniály, peelingy či saunová show – saunové divadlo. V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování.

Vydejte se v adventním čase za relaxací do aquaparku

Vydejte se v adventním čase za relaxací do aquaparku

Zastavte se, odpočívejte a relaxujte. V adventním období plném shonu je ideální čas na návštěvu aquaparků, kde si můžete užít nejen adrenalinové zážitky, ale čekají vás zde také příjemné masáže, odpočinek v sauně nebo aktivní relax v posilovně. Portál Kudy z nudy vám přináší tipy na čtyři vodní světy, kde můžete strávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Kam za vodou v Praze

Kam za vodou v Praze

Kromě několika krytých bazénů, letních koupališť, vodních nádrží a říčních lázní najdete v Praze i čtyři celoročně otevřené aquaparky. Vodní ráje si můžete užívat po celý rok. Zadovádějte si v bazénu, sjeďte divokou řeku, vyhřejte se se v sauně anebo si užijte pořádnou zábavu při jízdě na toboganu!

Jarní prázdniny 2022: tipy, kam na výlety v týdnu 28. února – 6. března

Jarní prázdniny 2022: tipy, kam na výlety v týdnu 28. února – 6. března

Už víte kam vyrazit s rodinou či partou přátel na jarní prázdniny? Příští týden, od 28. února do 6. března si volno užijí děti z Benešova, Berouna, Rokycan, Českých Budějovic, Českého Krumlova, Klatov, Trutnova, Pardubice, Chrudimi, Svitav, Ústí nad Orlicí, Ostravy-města a Prostějova. Portál Kudy z nudy vám přináší spousty nápadů a tipů, kam se vypravit o jarních prázdninách a kde si pár dní volna opravdu užít.

Dopřejte si párový rituál s relaxační aroma masáží v Čestlicích

Dopřejte si párový rituál s relaxační aroma masáží v Čestlicích

V Aquapalace Praha připravili na únor opravdu speciální romantickou akci. Přijďte si se svým partnerem užít jedinečný párový rituál s koupelí a relaxační aroma masáží, který je posledním krokem k dokonalé relaxaci. Oprostěte se od problémů každodenního života a svěřte se do rukou špičkových profesionálů.

Kam s partnerem na sv. Valentýna? Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličky

Kam s partnerem na sv. Valentýna? Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličky

Valentýnská návštěva zoologické zahrady či setmělé džungle, romantika při svíčkách anebo večeře vysoko nad oblaky – i takové zážitky si můžete se svou polovičkou vychutnat ve svátek všech zamilovaných. Nabídku sedmi nejoriginálnějších zážitků pro vás přichystal portál Kudy z nudy.

Oslavte svatého Valentýna nevšedním zážitkem!

Oslavte svatého Valentýna nevšedním zážitkem!

Svátek svatého Valentýna už opět klepe na dveře a pokud ještě přemýšlíte, čím letos překvapit svou drahou polovičku nebo kam vyrazit na výlet, inspirujte se tipy portálu Kudy z nudy, který pro vás vybral ta nejromantičtější místa, kde strávit tento výjimečný den. Nechte se hýčkat v luxusu zámeckých komnat anebo udělejte radost svému partnerovi nevšedním zážitkem. Ať už se políbíte na zámku nebo na bobové dráze, letos si svatého Valentýna v Česku opravdu užijete!

O jarních prázdninách mají děti v Aquapalace Čestlice vstup za 1 korunu!

O jarních prázdninách mají děti v Aquapalace Čestlice vstup za 1 korunu!

V Aquapalace Praha mají děti vstup pouze za 1 korunu! Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si jarňáky báječně užít. Od 31. 1. do 15. 3. 2020 zaplatí v čestlickém aquaparku děti do 150 cm jen jednu korunu, podmínkou je však vstup další platící dospělé osoby. Na děti i na jejich doprovod pak čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program.

Jarní prázdniny 2022: Kam s dětmi v Praze?

Jarní prázdniny 2022: Kam s dětmi v Praze?

Na portálu Kudy z nudy najdete spousty skvělých tipů kam vyrazit s dětmi za každého počasí a v každé roční době. Ať už hledáte jen tip pro běžný výlet anebo super nápady pro jarní prázdniny, které budou bavit všechny členy vaší rodiny, určitě tu najdete inspiraci. I když jsou jarní prázdniny ještě poměrně daleko, už nyní si můžete naplánovat, co s dětmi podniknete. Praha 1 až 5 má „jarňáky“ od 7. do 13. března a Praha 6 až 10 v týdnu od 14. do 20. března 2022. Pojďme se tedy společně projít po Praze a podívat se, co se dá v hlavním městě podniknout.

Jarní prázdniny 2022: tipy, na výlety a zajímavé akce pro týden 14. – 20. března

Jarní prázdniny 2022: tipy, na výlety a zajímavé akce pro týden 14. – 20. března

Jarní prázdniny jsou tady, v týdnu od 14. až 20. března 2022 budou mít volno děti z Prahy 6 až 10, Chebu, Karlových Varů, Sokolova, Nymburka, Jindřichova Hradce, Litoměřic, Děčína, Přerova a Frýdku-Místku. Na portálu Kudy z nudy jsme vybrali řadu zajímavých tipů kam se vydat a co podniknout. Speciální programy nachystaly aquaparky, zoologické zahrady i pražské letiště.

Do poloviny března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!

Do poloviny března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!

Jarní prázdniny v Aquapalace Praha nekončí. Akce Děti za korunu trvá už jen do 15. března. Vezměte si plavky a vyrazte za zábavou. V aquaparku v Čestlicích na vás čeká několik kilometrů tobogánů, adrenalinový spacebowl, vrak pirátské lodi, mořské vlnobití a o víkendech dobrodružství s piráty, kouzelníky a vodníky.

Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

O vodní ráje, v nichž si po celý rok můžete užívat sport, zábavu i relaxaci, není v regionu Střední Čechy nouze. Zadovádějte si v bazénu, sjeďte divokou řeku, vyhřejte se se v sauně anebo si užijte pořádnou zábavu při jízdě na toboganu! Za vodními radovánkami můžete vyrazit do Čestlic, Kladna, Kolína, Berouna, Příbrami a dalších měst. Stačí si jen vybrat.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Aktivity v okolí

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Čestlice, Středočeský kraj
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Čestlice, Středočeský kraj
Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Čestlice, Středočeský kraj
Dendrologická zahrada v Průhonicích

Dendrologická zahrada v Průhonicích

Průhonice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace

Hotel Tulipán

Hotel Tulipán

Průhonice, Středočeský kraj
Sokolovna Průhonice

Sokolovna Průhonice

Průhonice, Středočeský kraj
Parkhotel Průhonice u Prahy

Parkhotel Průhonice u Prahy

Průhonice, Středočeský kraj
Restaurace Tarouca Průhonice

Restaurace Tarouca Průhonice

Průhonice, Středočeský kraj