Úvod > Aktuality > Zumba je zábava! Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši!
Životní styl

Zumba je zábava! Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši!

  • Vydáno15. února 2010
Zumba je nový dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat.
Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice.

Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií!  Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!

Více informací:

Taneční studio DANCE PERFECT to jsou 3 taneční sály na Národní třídě 25, palác Metro, Praha 1. Nabízí taneční kursy pro děti, mládež a dospělé. Vše v plně vybavených a klimatizovaných zrcadlových sálech s kompletním sociálním zázemím, recepcí a barem. Disponuje týmem těch nejlepších lektorů!