Úvod > Aktuality > Zoo Praha odměňuje ty, kteří přijedou MHD, vlakem či parníkem
Zoo Praha odmenuje ty, kterí prijedou MHD, vlakem ci parníkem
"> Zoo Praha odmenuje ty, kterí prijedou MHD, vlakem ci parníkem "> Kampan posilující ekologické zpusoby dopravy do pražské zoo je zacílena na listopad a prosinec "> Sleva se vztahuje pouze na jednorázové vstupné pro dospelé, deti a studenty
Příroda

Zoo Praha odměňuje ty, kteří přijedou MHD, vlakem či parníkem

  • Vydáno8. listopadu 2014
Chystáte se do Zoo Praha a rádi byste získali slevu na vstupném? To nebude žádný problém – přijeďte hromadnou dopravou, vlakem nebo parníkem a ušetříte 20% z ceny vstupenky. Akce na podporu ekologických způsobů dopravy platí celý listopad a prosinec!
ZooKampaň posilující ekologické způsoby dopravy do pražské zoo je zacílena na listopad a prosinec 2014. Všechny návštěvníky, kteří nechají své auto doma a přicestují MHD, vlakem či parníkem, odmění zoo slevou na vstupném ve výši 20 %. Cestující ČD pak mohou zároveň využít výhody projektu Vlak+ a uplatnit slevu 25 % na zpáteční jízdenku.

Nabídka na zlevněné vstupné platí od začátku listopadu až do 31. 12. 2014. Pro uplatnění slevy je nutné u pokladny předložit jízdenku s datem shodným s datem návštěvy zoo. Sleva se vztahuje na jízdenku Českých drah, lístky z Pražské městské hromadné dopravy, Opencard (při předložení dokladu o aktuálním dobití karty), lodní lístky Pražské paroplavební společnosti, ale i na platnou sms MHD jízdenku.

SlonSleva se vztahuje pouze na jednorázové vstupné pro dospělé, děti a studenty. Naopak nemůže být požadována na rodinné vstupné (2+2), které již slevu obsahuje (namísto 700 Kč rodina zaplatí za vstup pouze 600 Kč).

Přesto se vyplatí ekoslevu uplatnit i u rodiny: při zakoupení 2 dospělých a 2 dětských vstupenek s ekoslevou je cena výhodnější – namísto 600 Kč se platí 560 Kč. Slevy však vzájemně nelze kombinovat (při uplatnění ekologické slevy nelze poskytnout množstevní slevu 10 %) a neplatí také pro psy.
Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.