Úvod > Aktuality > Zoo Liberec chystá každý pátek živá vysílání

Zoo Liberec chystá každý pátek živá vysílání

Vydáno 3. dubna 2020 Příroda
Když nemůžete do zoo, přijdou zvířata za vámi, a to skrze živá vysílání. Liberecká Zoo totiž přichystala pro své příznivce pravidelná živá vysílaní přímo ze zoologické zahrady. Můžete je sledovat každý pátek od 11:00 na Youtube kanále zoo.
zoo liberecPřestože je Zoo Liberec již třetí týden uzavřena, chce svým příznivcům ukázat, že ve výbězích je pořád živo. Dokládají to i krátká videa ze života chovaných zvířat, která liberecká zahrada zveřejňuje každý den na sociálních sítích.

Ovšem první přímý přenos proběhne již tento pátek 3. dubna v 11:00 hodin a hostem bude ředitel liberecké zoologické zahrady a veterinář David Nejedlo. Své dotazy mohou zájemci psát přímo do komentářů pod aktuálním živým vysíláním. V dalších videích a streamech se diváci mohou těšit například na komentované prohlídky zoo se zkušenými průvodci či online přenos oblíbeného pořadu ZooObjektiv. V něm liberečtí zoologové  zábavně i vážně seznámí své příznivce s novinkami ze života zvířat i ze zákulisí zoo.

Provizorní televizní studio vznikne ve vstupní hale do zoo a pro zoologickou zahradu to bude vůbec poprvé, kdy podobný projekt realizuje.
Zoo Liberec – dobrodružství z poznání

Zoo Liberec – dobrodružství z poznání

Nejstarší zoologická zahrada v bývalém Československu byla založena už v roce 1904. Pouze v Zoo Liberec můžete spatřit vzácné kopytníky urialy bucharské (Ovis orientalis bocharensis) nebo primáty mangabeje žlutobřiché (Cercocebus agilis chrysogaster) a paviány pláštíkové (Papio hamadryas).

Další aktuality

2.6.
2020
Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Českolipsko a Jizerské hory

Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Českolipsko a Jizerské hory

Českolipsko a Jizerské hory | Památky
27.5.
2020
#světovéČesko a Liberecký kraj

#světovéČesko a Liberecký kraj

Českolipsko a Jizerské hory | Letní sporty
20.5.
2020
Muzeum skla a bižuterie v Jablonci se opět těší na návštěvníky

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci se opět těší na návštěvníky

Českolipsko a Jizerské hory | Kultura