Úvod > Aktuality > Safari Park Dvůr Králové nabízí během jarních prázdnin zajímavosti ze zákulisí zahrady
Zoo Dvur Králové nabízí behem jarních prázdnin zajímavosti ze zákulisí zahrady
"> Zoo Dvur Králové nabízí behem jarních prázdnin zajímavosti ze zákulisí zahrady "> Do výbehu chodí dopoledne rada nových mládat "> Zahrada je otevrena každý den od 9 hodin do 16 hodin

Safari Park Dvůr Králové nabízí během jarních prázdnin zajímavosti ze zákulisí zahrady

Vydáno 9. února 2020 Zážitky
Zajímavosti ze zákulisí zoo, netradiční představení zvířat i odpovědi na zvídavé otázky nabízí zahrada po celou dobu jarních prázdnin. Každé úterý a pátek od 3. 2. do 15. 3. 2020 se můžete těšit na komentované prohlídky po zahradě. Sraz pro účastníky prohlídek bude během jarních prázdnin vždy ve 13:30 za vstupem do safari parku u Restaurantu Lemur. Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného. Průvodce vás seznámí se zajímavostmi ze zákulisí zoo a zodpoví všechny vaše otázky.
Mláďata zeber BöhmovýchKaždé úterý a pátek ve 13:30 hodin bude u hlavního vchodu do Safari Parku ve Dvoře Králové pro návštěvníky k dispozici odborný průvodce. Skupinu, maximálně 25 zájemců, čeká přibližně hodinová procházka se zajímavým výkladem. V případě většího zájmu bude připraveno i více průvodců. Zdejší průvodci vás seznámí s detaily ze života zvířecích obyvatel zahrady, prozradí vám zajímavosti z jejího zákulisí a zodpoví všechny vaše dotazy.

Safari Park je otevřen každý den od 9 hodin do 16 hodin, pavilony, kromě Ptačího světa, se zavírají v 18 hodin. V zoo je možné se zdržet i po 16. hodině a odejít automatickými turnikety. Do výběhů chodí dopoledne řada nových mláďat, například zebry Böhmovy, nebo telata skotu dahome. Novinky nabízejí i tropické pavilony a nově, od letošního prosince, i zimní výběh pro žirafy.
Safari Park Dvůr Králové - Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové - Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové je jedna z nejznámějších zoologických zahrad v Česku. Najdete tu největší kolekci afrických zvířat v Evropě a jedinečné Africké a Lví safari. Dvorský safari park je také světovou jedničkou v odchovu kriticky ohrožených zvířat a jejich navracení zpět do přírody.

Další aktuality

12.9.
2020
Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Krkonoše a Podkrkonoší | Letní sporty
10.9.
2020
Kuks bude v sobotu patřít vínu

Kuks bude v sobotu patřít vínu

Krkonoše a Podkrkonoší | Gurmánská turistika