Úvod > Aktuality > Zoo Děčín zve na poslední letošní podvečerní prohlídku
Decínská zoo
"> Decínská zoo "> Zvírátka v decínské zoo "> Zoo Decín
Příroda

Zoo Děčín zve na poslední letošní podvečerní prohlídku

  • Vydáno12. listopadu 2014
Poslední letošní podvečerní prohlídku přichystala na tento pátek 14. listopadu pro své návštěvníky děčínská zoologická zahrada. Prohlídka se uskuteční po běžné zavírací době a bude určena především pro rodiny s dětmi.
Oslík v děčínské zooKromě zkušeného průvodce totiž provede návštěvníky zahradou také oslík Sam a výklad bude přizpůsoben hlavně dětským návštěvníkům. Bude veden zajímavou formou a bude doplněn o drobné soutěže a poznávačky přírodnin.

Poslední podvečerní prohlídka zoo startuje v 16.30 hodin. Zoo doporučuje vzít si s sebou baterky nebo svítilny. Pozor! Na prohlídku je nutné se předem telefonicky objednat v zoo. Cena za prohlídku je 120 Kč pro dospělé a 80 Kč pro děti.

Přijďte se rozloučit se zvířátky poslední večerní prohlídkou v letošním roce. Od listopadu do února můžete vidět zvířatka v zoo Děčín ve dne od 8 do 16 hodin. 
Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.