Úvod > Aktuality > Žluté lázně obsadili filmoví hrdinové
Žluté lázně obsadili filmoví hrdinové
">
Zážitky

Žluté lázně obsadili filmoví hrdinové

  • Vydáno4. července 2016
Do Žlutých lázní v pražském Podolí vstoupili filmoví hrdinové! Sportovní a rekreační areál na břehu Vltavy otevřel letní kino 2GIS, které nabídne po devět prázdninových úterků zdarma kultovní snímky světové i české kinematografie napříč různými žánry.
Letní kino Žluté lázněNávštěvníky letního kina ve Žlutých lázních čeká pohodlné sezení na travnaté louce, kde budou mít k dispozici podsedáky nebo stylová lehátka. Pro chladnější večery budou připraveny také deky. Samozřejmostí je nabídka popcornu i speciálního letního drinku. Filmy budou fanoušci sledovat na plátně 9 x 5 metrů umístěném na hlavní travnaté ploše u terasy Tančírny vždy po setmění kolem 21. hodiny.

Diváci se mohou těšit na snímky světové kinematografie jako například Rocky, King Kong nebo třeba Muž z Acapulca a také jeden český film – Světáci. Výběr preferuje legendární snímky, které už diváci dnes nemohou vidět v kinech, a přesto jsou velice oblíbené. Nyní mohou využít letního kina a užít si je v krásném prostředí a na čerstvém vzduchu v původním znění s titulky.
 

Program kina

5. července – Forrest Gump (1994)
12. července – Rocky (1976)
19. července – Světáci (1969)
26. července – Muž z Acapulca (1973)
2. srpna – E.T. – Mimozemšťan (1982)
9. srpna – Klub rváčů (1999)
16. srpna – Casablanca (1942)
23. srpna – Čelisti (1975)
30. srpna – King Kong (1976)
Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.