Úvod > Aktuality > Život na zámku Ctěnice
Památky

Život na zámku Ctěnice

  • Vydáno27. července 2009
Zámek Ctěnice není pouze historickou památkou. V areálu mají návštěvníci možnost využívat služby poskytované v historických prostorách, avšak na úrovni odpovídající současným standardům.
Zámecký hotel

Zámecký hotel umístěný v bývalé sýpce nabízí svým hostům 26 pokojů v tříhvězdičkovém standardu. V budově byla i po rozsáhlé opravě zachována řada původních historických prvků přinášejících hostům hotelu stylovou dobovou atmosféru.


Jízdy na koni

Zájemcům z řad veřejnosti nabízí Jezdecká společnost Ctěnice klasickou výuku jízdy na koni pod vedením zkušených trenérů a cvičitelů.

Více informací

Více informací:

Ve Ctěnicích, na severovýchodním okraji Prahy, najdete romantický zámecký areál, který je ideálním cílem pro cyklisty a rodiny s dětmi.

Region: Praha. Typ aktivity: Cykloturistika, Pěší turistika, Za poznáním. Doporučujeme pro: Mladé a aktivní, Sportovní rodiny, Zvídavé rodiny, Starší a pokročilé.


Zámek Ctěnice – romantika na okraji Prahy

Zámek Ctěnice – romantika na okraji Prahy

Ve Ctěnicích, na severovýchodním okraji Prahy, najdete romantický zámecký areál, který je ideálním cílem pro cyklisty a rodiny s dětmi. V areálu zámku najdete také romantické ubytování v bývalé sýpce.