Úvod > Aktuality > Získejte na veletrzích slevovou kartu destinace Orlické hory a Podorlicko
S kartou mužete cerpat výhody na služby v destinaci Orlické hory a Podorlicko
"> S kartou mužete cerpat výhody na služby v destinaci Orlické hory a Podorlicko "> Slevové karty lze získat zdarma "> Zajímavostí jsou slevy na pobytové balícky
Zážitky

Získejte na veletrzích slevovou kartu destinace Orlické hory a Podorlicko

  • Vydáno17. ledna 2013
Destinace Orlické hory a Podorlicko přichází na letošní veletrhy cestovního ruchu s novinkou v podobě slevové karty na široké spektrum služeb. Slevové karty v tištěné podobě lze zdarma získat nejen na stánku destinace na veletrhu Regiontour Brno, ale i na Holiday World v Praze, a také na mnoha místech destinace – v infocentrech, hotelích a dalších místech.
Každý, kdo vlastní motivační kartu může čerpat slevy a výhody na služby v destinaci Orlické hory a Podorlicko. S kartou v ruce tak můžete využít zajímavých slev na skipasy, vstupy na hrady a zámky, do aquaparků a krytých bazénů, na stravování a ubytování či wellness služby. Zajímavostí jsou slevy na pobytové balíčky, golfové lekce nebo nákup regionálních výrobků, jakým je např. Vamberecká krajka. První slevové karty v tištěné podobě lze zdarma získat nejen na stánku destinace na veletrhu Regiontour Brno ve dnech 17. – 20. ledna, ale i na Holiday World Praha 7. – 10. února.

Aktuální nabídku výhod naleznete na webovém portálu destinační společnosti Orlické hory a Podorlicko, který návštěvníkům přehledně nabízí atraktivity, služby a akce hor i podhůří v hlavním členění na léto, zimu, tradice a speciál. Denně jsou zde také aktualizovány lyžařské a sněhové informace. Web má však i řadu dalších trendových nástrojů, jako jsou napínavé e-hry, pokročilý plánovač výletů nebo kamerové záběry. Spuštěna je verze pro mobilní telefony a jazykové mutace. Živě běží také komunikace stránek na facebooku. Vedle toho provozuje destinace vlastní e-shop a rezervační systém.