Úvod > Aktuality > Vyzkoušejte běžky v Grund Resortu Golf & Ski Mladé Buky
Zimní sporty

Vyzkoušejte běžky v Grund Resortu Golf & Ski Mladé Buky

  • Vydáno14. února 2021
Mladé Buky jsou jednou z nejstarších obcí v podhůří východních Krkonoš. Členitá krajina v okolí Grund Resortu vám nabídne nepřeberné množství aktivního odpočinku. V zimních měsících je ideálním místem pro lyžování nebo pro výlety na sněžnicích. Když nejsou k dispozici sjezdovky využijte značených a upravovaných běžeckých tras. Projedete se krásnou krajinou s výhledem na Krkonoše a užijete si dokonalý sportovní zážitek.
běžky mladé bukyDva běžecké okruhy v okolí Grund Resortu Mladé Buky o celkové délce cca 5 km vám nabízí nenáročné sjezdy, táhlé rovinky i mírná stoupání. Jsou tak vhodné pro rekreační lyžaře hledající příjemnou trať s krásnými výhledy i pro výkonnostní trénink na snadno dostupném místě.

Nástup na běžecké lyžařské tratě Mladé Buky se nachází přímo naproti restauraci Grund Resort nebo u horní stanice lanové dráhy Ski areálu Mladé Buky. Aktuálně je v areálu 30 cm prachového sněhu. Areál Mladé Buky najdete cca šest kilometrů od Trutnova. Areál je snadno dostupný z hlavní silnice ve směru TrutnovPec pod Sněžkou.

Na své si tu přijdou rovněž bruslaři, kteří mohou využít zamrzlé vodní plochy na golfovém hřišti. Vyzkoušet lze i jízdu na saních na nedaleké sáňkařské dráze v Janských Lázních.
Skipark Mladé Buky

Skipark Mladé Buky

Skipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších u města Trutnov a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Tento areál oceněný čtyřmi hvězdami nabízí lyžařské vyžití rodinám s dětmi, pokročilým lyžařům, snowboardistům i freestylistům. V areálu naleznete lyžařskou školu Hellish Hill s ski servis Montana.

Běžkařský okruh a bruslení v Grund Resort Golf & Ski

Běžkařský okruh a bruslení v Grund Resort Golf & Ski

Do areálu Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách v Krkonoších můžete kromě golfové sezony vyrazit také v zimě. Dle počasí, obvykle v pátek, jsou zde upravovány stopy na bruslení i klasický styl běžeckého lyžování přímo na golfovém hřišti. Využít můžete bruslení na zamrzlé vodní ploše hřiště.

Grund Resort Golf v Mladých Bukách

Grund Resort Golf v Mladých Bukách

Do Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách v Krkonoších míří v průběhu sezóny hráči oblíbeného golfu. Ti si na golfovém hřišti v Mladých Bukách mohou zahrát již od roku 2000 a mohou si tak vychutnat výhled na překrásnou krkonošskou krajinu.