Úvod > Aktuality

Aktuality Jihomoravský kraj

Nejen děti milují brusle a sáňky. Bruslení na zamrzlém rybníku navodí tu pravou zimní atmosféru. Upravená kluziště zase nabízí dokonale rovnou a hladkou ledovou plochu pro všechny malé i velké krasobruslařky a hokejisty. A bruslí se i na netradičních místech, jako třeba na střeše Galerie Harfa v Praze nebo přímo na Dolním náměstí v Olomouci. Sáňkování si nejvíce užijete na horách, ale když je dostatek sněhu, stačí vylézt na nejbližší kopec nebo vyzkoušet přírodní sáňkařskou dráhu ve Smržovce. Tak oprašte brusle a sáňky a užijte se zimní radovánky. Na portálu Kudy z nudy vám přinášíme následující tipy.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Jihomoravský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Na Brněnské přehradě se bruslí

Láká vás bruslení pod širým nebem? Pak se můžete vydat na Brněnskou přehradu, kde tloušťka ledu dosáhla 12 centimetrů. Podle brněnských strážníků však nemusí být led takto tlustý po celé ploše. Aktuálně nejsilnější vrstva je v Mariánském údolí, a to 16,5 centimetrů.
Jihomoravský kraj | Zimní sporty