Úvod > Aktuality > Objevte zimní romantiku na zámku Stránov
zimní Stránov
"> zimní Stránov
Památky

Objevte zimní romantiku na zámku Stránov

  • Vydáno4. prosince 2018
Jeden z nejpohádkovějších českých zámků, Stránov v obci Jizerní Vtelno u Mladé Boleslavi, je pro vás celoročně otevřen. Prohlídka zámeckých interiérů a romantická procházka zasněženým podhradím mají pro návštěvníky svůj nenahraditelný půvab. Chtěli byste být hosty u štědrovečerní večeře na zámku? U pana knížete a paní kněžny ze Stránova se vám toto přání lehce splní.
Čeká nás vánoční prohlídka adventně vyzdobeným zámkem doplněná poutavým programem. Děti se seznámí s historií vánočního stromku, dozví se, proč máme na stole adventní věnec a jaká štědrovečerní jídla se o Vánocích podávají.

Zavítat sem můžete bez objednání v sobotu 8. 12., otevřeno je 10:00 – 17:00. Během prohlídky navštívíte vytápěné, ale i nevytápěné prostory, doporučujeme proto dostatečně teplé oblečení. Na zámku je otevřena kavárna s cukrárnou, ve které je možné se občerstvit.
Pohádkový zámek Stránov

Pohádkový zámek Stránov

Novorenesanční zámek Stránov najdete v obci Jizerní Vtelno nedaleko Mladé Boleslavi. O tom, proč bývá zámek označován za jeden z nejpohádkovějších zámků České republiky, se můžete přesvědčit sami. Stále zde ale probíhají částečné rekonstrukce interiérů i exteriérů.

Další aktuality