Úvod > Aktuality > Zetor Gallery nechybí na programu Brněnské muzejní noci

Zetor Gallery nechybí na programu Brněnské muzejní noci

Vydáno 17. května 2019 Kultura
Společnost Zetor Tractors na sobotu 18. května připravila oblíbený program v rámci Muzejní noci v Zetor Gallery. Od 18 do 24 hodin bude možné navštívit expozici, pro děti i dospělé je připraven zábavný doprovodný program.

ZetorV sobotu 18. května bude Zetor Gallery otevřena v netradiční dobu, a to od 18 do 24 hodin. Zapojí se tak opět do programu muzejní noci, která se v Brně pořádá již počtrnácté. Zetor Gallery se nachází přímo v areálu společnosti Zetor Tractors a.s. v Brně-Líšni.

Výstavní prostor nabízí ojedinělý přehled vývoje značky Zetor v čase. Návštěvníci se mohou těšit nejen na historické exponáty, ale také na řadu nejmodernějších traktorů. Celá expozice je vhodně doplněna interaktivními audiovizuálními prvky.

Zetor GalleryBěhem akce se můžete seznámit se s historickými modely traktorů a zároveň i nejnovějšími exponáty. Nahlédnete traktorům pod kapotu, dozvíte se, jak fungue čtyřválcový motor a sednete si do viničního traktoru nebo zkusíte čelní nakladač. Zájemci si mohou na Zetorech zajezdit pomocí PC simulace, chybět nebude ani vědomostní kvíz. Děti se mohou těšit na závody na slalomové dráze nebo na vybarvování omalovánek.

V průběhu Brněnské muzejní noci je vstup do expozice zpoplatněn částkou 25 Kč, senioři nad 65 let a ZTP mají vstup zdarma.

Zetor Gallery Brno - nahlédněte nejen do historie traktorů Zetor

Zetor Gallery Brno - nahlédněte nejen do historie traktorů Zetor

Zetor Gallery je nová víceúčelová hala, která přiblížuje fanouškům traktorů tradiční českou značku Zetor. Tradiční výrobce zemědělské techniky zde představuje nejen pohled do bohaté historie traktorů Zetor, ale především přehlídku moderní techniky, kterou přiblíží atraktivní formou.