Úvod > Aktuality > Ženy, vyražte na dámskou cyklojízdu do Brd!
Letos se v Radotíne uskutecní již 4. Dámská jízda
"> Letos se v Radotíne uskutecní již 4. Dámská jízda "> Na výber budete mít ze dvou tras "> Porádná jízda to však bude nejen na kole!
Letní sporty

Ženy, vyražte na dámskou cyklojízdu do Brd!

  • Vydáno30. května 2013
Každá cyklistka si asi svůj vysněný den představuje trochu jinak. Ale sobota 8. června 2013 se představám většiny z nich určitě značně přiblíží. V Radotíně se totiž uskuteční již 4. ročník unikátní – a přes krátkou dobu své existence již velmi populární – Dámské jízdy, jediné akce podobného typu v celé ČR!
Vyržte na dámskou cyklojízdu do BrdAkce vypukne 8. června ve Ski a Bike Centrum v Radotíně v 10 hodin ráno a účastnice čeká pořádně nabitý doprovodný program. Pořádná jízda to však bude nejen na kole! Před samotnou jízdou si můžete doseřídit zdarma vlastní jízdní kolo. Servisní technici vám představí jednotlivé díly a komponenty kol a teoreticky vás připraví i po stránce techniky jízdy v terénu. Po skončení přednášky vás již budou očekávat v servisním depu, kde budou vaše kola seřizovat,  popřípadě vám udělají detailnější prohlídku a na jízdu vám půjčí kolo testovací.

Následovat bude módní přehlídka sportovního oblečení, před i po vyjížďce si můžete zajít na sportovní masáž k masérce Jitce Strejčkové, dozvědět se vše o tom, jak pečovat o vlasy v létě i při sportu a jako bonus si třeba ihned dopřát změnu účesu. Na stánku Diet Planu bude k dispozici unikátní přístroj Tanita MC 780, jediný svého druhu v ČR, který dokáže neuvěřitelné věci s tělesným tukem. Měření, které běžně stojí 500 Kč, vás na Dámské jízdě přijde na pouhých 200 Kč. Energii můžete v průběhu celého dopoledne doplnit úžasnými a slaďoučkými cyklistickými domácími palačinkami od cukrářky Adélky. Účast na akci potvrdil i oblíbený opičák Chimpanzee, který bude k ochutnání servírovat cereální tyčinky. Těšit se můžete mimo jiné i na úplnou novinku z červené řepy.

Dámská jízda v RadotíněPak už se vydáte na společnou vyjížďku, a na výběr budete mít ze dvou tras: jedna povede lesním terénem, druhá pak po klidné rovinaté cestě podél řeky Berounky. Na obou trasách nebude chybět ani občerstvovací stanice.
A co s sebou? Kromě dobré nálady, o níž jistě nebude nouze, stačí pouze kolo (nebudete-li si půjčovat na místě), cyklistická helma a oblečení.

A ještě doporučení na závěr: organizátoři předpokládají jako každý rok velký zájem, a proto doporučují zaregistrovat se co nejdříve, nejpozději pak do 6.6. na webu pořadatele. Po návratu z vyjížďky se v Radotíně můžete osprchovat a pak začne párty. Bude se jíst, pít, grilovat a dokonce i tančit. Vrcholem večera pak bude tombola s hodnotnými cenami.