Úvod > Aktuality > Zažijte to pravé Sklářské peklo v Lindavě!
Zažijte to pravé Sklářské peklo v Lindavě!
"> "> Zažijte to pravé Sklárské peklo! "> Celý vecer má název "> Deti budou podle svého jména opet predvolávány na návštevu u pána pekel Burgulce I.
Zážitky

Zažijte to pravé Sklářské peklo v Lindavě!

  • Vydáno4. prosince 2019
Přijeďte se pobavit za čerty do Pekelné krčmy v Lindavě! Ve dnech 6. a 7. prosince 2019 zde potkáte snad všechny druhy pekelníků a pekelnic. Ve Sklářské Krčmě bude probíhat animační program pro děti a i velmi oblíbené tématické dílničky v podobě korálkování vánočních hvězd, malování vánočních koulí, zdobení perníčků a foukání skla.
Peklo LindavaKaždý kraj v Čechách má své čerty a ti sklářští rarachové ze sklárny Ajeto si své místo našli před dávnými časy v místní staré huti ve vsi Lindava, kde sklářští mistři nejen pracovali, ale kde si po práci u piva společně vyprávěli věkem zaprášené příběhy ze svého krásného řemesla.

Sklářské peklo v Ajetu aneb Čerti nikdy nespí se bude konat v pátek 6. a v sobotu 7. prosince 2019 od 16:00 do 20:00 hodin, kdy se v Pekelné krčmě sejdou opravdu snad všechny druhy pekelníků a pekelnic.

Sklářská krčma navíc ožije programem pro děti a i velmi oblíbenými dílničkami, tentokrát na téma korálkování vánočních hvězd, malování vánočních koulí, zdobení perníčků a foukání skla. Na každou hodinu akce po oba dny, se prodává omezený počet vstupenek. Neváhejte a zamluvte si vstupenky co nejdříve na tel. 487 752 962 či emailu andrea@ajetoglass.com. Vstupné stojí 350 korun pro dítě, doprovod neplatí nic.
Ajeto Sklárna & krčma – poznejte práci sklářů opravdu zblízka

Ajeto Sklárna & krčma – poznejte práci sklářů opravdu zblízka

Sklárna Ajeto v Lindavě u Cvikova produkuje luxusní a exkluzivní sklo, které můžete spatřit v uměleckých galeriích celého světa.

Novotný Glass Centrum v Novém Boru – sklářská huť a restaurace

Novotný Glass Centrum v Novém Boru – sklářská huť a restaurace

Sklářský komplex v Novém Boru. Unikátní prostor navržený architektem Bořkem Šípkem je plný děl od světoznámých výtvarníků. Zároveň zde můžete ochutnat kulinářské speciality a zhlédnout sklářskou výrobu v přímém přenosu, součástí muzea je totiž Sklářská restaurace a huť.

Další aktuality