Úvod > Aktuality > Zažijte Svět v pohybu
Zažijte Svět v pohybu
"> "> ">
Životní styl

Zažijte Svět v pohybu

  • Vydáno13. dubna 2015
Zajímáte se o cestování, sport či zdravou výživu? Baví vás žít aktivně? Pak je výstava Svět v pohybu právě pro vás. Vydejte se s portálem Kudy z nudy na českobudějovické výstaviště. Zavítejte do Fitness pavilonu, na Rally exhibici nebo na kaskadérskou show.
Festival Svět v pohybu, který se na českobudějovickém výstavišti koná od 17. do 19. dubna, spojuje do jedné výstavy Mobil salon a Veletrh cestovního ruchu. Na své si přijdou milovníci cestování, různých pohybových aktivit, extrémních sportů i milovníci zdravé výživy. Pořadatelé vám představí různé dopravní prostředky i základy bezpečnosti. Dozvíte se také více informací o turistických a cykloturistických trasách nebo o cestování do cizích zemí.

Pokud rádi trávíte svůj volný čas aktivně, rozhodně si nenechte ujít návštěvu Fitness pavilonu, který se nachází v pavilonu T2. Můžete si zde zdarma zacvičit zumbu s instruktorem Michalem Winterem, vyzkoušet jumping, deepwork či fit balet. Dále se zde konají lekce power yogy, piloxingu, twerku a dalších cvičení. Pro cvičící rodiče bude k dispozici školka zdarma. Na festivalu čeká vaše ratolesti také spousta soutěží.
 

Sport ve vlastní bublině a kaskadérská show

Velkým lákadlem pro návštěvníky je Rally exhibice, která proběhne i s autogramiádou. V rámci festivalu Svět v pohybu si můžete také vyzkoušet Crazy Bubbles, neboli sport ve vlastní bublině. Uvidíte také kaskadérskou show s názvem „Globus smrti“ či ukázky zaměřené na nehodovost „Tunel smrti“. Armáda České republiky vám představí obrněné vozidlo DINGO 2 CZ. Tunel smrti, armádní vozidlo, simulátor převrácení a simulátor nárazu naleznete v Pavilonu bezpečnosti. Na festivalu bude k dostání také příslušenství a doplňky do automobilů a oblečení.

Na veletrh Svět v pohybu se vydejte do Českých Budějovic od 17. do 19. dubna. V pátek a sobotu můžete dorazit od 9 do 18 hodin. V neděli je festival o hodinu zkrácený, tedy jen do 17 hodin. Vstupné vás vyjde na 90 korun, snížená vstupenka je za 50 korun. Parkovat můžete na výstavišti za 60 korun na den automobilem, za motorku je parkovné 30 korun na den.