Úvod > Aktuality > Zavítejte do vinařského nebe a navštivte Vinum Coeli

Zavítejte do vinařského nebe a navštivte Vinum Coeli

  • Vydáno2. února 2010
V rámci obnovení tradice oslav masopustu ve vinařském nebi v sobotu 6. února 2010 chystají minimálně největší masopustní průvod na jižní Moravě. Možná s vaší pomocí i největší průvod v České republice! Hotel Vinum Coeli v Dolních Kounicích stojí, ale za návštěvu po celý rok. Na Valentýna tu na vás čeká skvělý program a pak týden co týden znovu.
Masopustní rej začíná na náměstí a v hotelu Vinum Coeli v Dolních Kounicích 6. února v 10 hodin a ve 13 hodin vyjde průvod. Večer proběhne masopustní zábava. Součástí programu jsou hudební vystoupení, staromoravská zabíjačka, ochutnávka různých druhů punče a zabíjačkových specialit.

Valentýn je svátkem zamilovaných, ale nemusí být jen o čokoládových bonbónech a valentýnských přáních. Přijeďte prožít v hotelu Vinum Coeli krásný valentýnský večer ve společnosti dobrého vína a ještě lepšího jídla.

Nejúspěšnější akce loňské sezóny má pokračování – Den v růžovém bude i letos – 24. 4. od 12:00 do 24:00. Nabídne největší přehlídku růžových vín z celého světa spojenou s prezentací jarní a letní gastronomie.

Nejen vinným a gurmánským, ale zároveň i ubytovacím rájem je Hotel Vinum Coeli. Hotel se nachází v historickém měšťanském domě, jenž téměř po tři staletí sloužil pohostinským účelům. Nyní je objekt po citlivé rekonstrukci, historické prostory restaurace, vináren, části kounického podzemí i sálů zůstaly zachovány.

Více informací:

Hlavní budova hotelu je situována v historickém měšťanském domě, jenž téměř po tři staletí sloužil pohostinským účelům. Nyní je objekt citlivě zrestaurován se zachováním historických prostor restaurace, vináren, části kounického podzemí a sálů. Součástí komplexu je také hotelová depandance.