Úvod > Aktuality > Závěr prázdnin se v Mirakulu ponese ve znamení rekordů, otevře se i Lesní město
Závěr prázdnin se v Mirakulu ponese ve znamení rekordů, otevře se i Lesní město
">
Zážitky

Závěr prázdnin se v Mirakulu ponese ve znamení rekordů, otevře se i Lesní město

  • Vydáno14. srpna 2016
„Klokani“, zdvojené až ztrojené vidění a třesoucí se půda pod nohama. Nejedná se o diagnózu úžehu, ale o stručný popis toho, co se bude v Mirakulu odehrávat 20. srpna. Už třetím rokem se v Mirakulu sejdou dvojčata, trojčata, čtyřčata, paterčata, „klokaní“ mámy i tátové a bubeníci, aby společně pokořili hned několik českých rekordů. Velkým lákadlem je také otevření kompletně dokončeného Lesního města!
MirakulumBrány Mirakula se 20. srpna otevřou v 10 hodin. Ve dvanáct vypukne sčítání prvního rekordu, tedy „klokaních“ nosičů s potomky. Od jedné bude následovat počítání vícerčat na jednom místě. Příjemnou přestávku od počtů nabídne ve 14:00 Heidi Janků. A to nejhlasitější přijde na konec – od 15:00 se pod vedením charismatického Tokhiho a jeho Groove Army rozezní stovky bubnů, boomwhackerů a djembe, aby smetly loňský rekord.

Účastníci rekordů i doprovod si budou moci užít všechny atrakce parku zdarma a registrovaní rekordmani navíc obdrží malou pozornost. Pro všechny budou k dispozici aktivity platformy Sporťáček nebo prezentace Policie ČR.

I když se zrovna nebude sčítat a násobit, nudit se nebude nikdo. Na všechny, kteří o předposledním prázdninovém víkendu do Mirakula zamíří, čeká také jedna velkolepá novinka – kompletně dokončené Lesní město čítající dvanáct dřevěných věží, plných ornamentů, průřezů a větvení, tři sta metrů podzemních chodeb, obří výkyvný kolotoč, mamutí přírodní tubingová dráha, trampolínky a další atrakce!
 

Včasnou registrací ušetříte na vstupném

Lesní město MirakulumKlokaní rodiče, opatrovníci, nosiči a nesené dítko mají při včasné registraci vstup zdarma a zvýhodněný vstup za 120 Kč pro dva členy svého doprovodu. Registrovat se mohou na emailu petra.rakousova@email.cz do 19. 8. 2016 do 15:00. Při e-mailové registraci je nutné uvést jméno a bydliště včetně PSČ. Při registraci po termínu platí vstup pro nosiče i dítě v nosítku zdarma, doprovod již hradí plné vstupné. Stejně jako "šátkaři" i vícerčata mají po registraci vstup zdarma a zvýhodněné vstupné za 120 Kč pro dva členy svého doprovodu. Vícerčata se však musí na místo dostavit společně. Registrovat se mohou na skoly@mirakulum.cz do 19. 8. 2016 do 15:00. Při e-mailové registraci je nutné uvést jméno, datum narození vícerčat a bydliště včetně PSČ. Při registraci po termínu platí vstup pro vícerčata zdarma, ale doprovod již hradí plné vstupné.

Na pokoření bubenického rekordu se není třeba předem registrovat. Přímo na místě se ho mohou zúčastnit všichni návštěvníci.
Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika
21.9.
2022
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Středočeský kraj | Zážitky