Úvod > Aktuality > Zasportujte si ve zrekonstruované Městské sportovní hale na Slovanech v Plzni
Milovníci squashe mohou využít místní klimatizované squashové kurty
"> Milovníci squashe mohou využít místní klimatizované squashové kurty "> Jednou ze soucástí Mestské sportovní haly je posilovna "> Zasportujte si ve zrekonstruované Mestské sportovní hale na Slovanech v Plzni
Životní styl

Zasportujte si ve zrekonstruované Městské sportovní hale na Slovanech v Plzni

  • Vydáno23. ledna 2014
Od konce roku 2013 je opět v provozu sportovní hala na Slovanech, která delší dobou procházela rekonstrukcí. Za zhruba devět měsíců vyměnili řemeslníci nosnou konstrukci a pláště nadzemní části haly. Nová je střecha a opravena jsou rovněž vnitřní technická zařízení a rozvody pro vytápění, elektřinu a větrání.
PosilovnaMěstská sportovní hala na Slovanech v Plzni se může pyšnit naprostým monopolem – na západě Čech se jedná o největší a nejkvalitnější sportovní plochu. Hlavní hrací plocha je díky svým rozměrům a kvalitou využívána jak tradičními sporty (basketbal, fotbal, volejbal), tak těmi netradičními (florbal, ultimate frisbee).

Jednou ze součástí Městské sportovní haly je posilovna, k dispozici jak pro sportovní kluby a oddíly, tak i pro širokou veřejnost. Naleznete zde ale také vnitřní lezeckou stěnu, jednu z největších v České republice! Milovníci squashe mohou využít místní klimatizované squashové kurty. V rámci rekondice můžete vyzkoušet i wellness a saunu.

Sportovní halu na Slovanech najdete v Úslavské ulici. Poprvé byla uvedena do provozu v roce 1974 a v současné době patří k největším krytým sportovním halám na západě Čech. Má kvalitní hrací plochu s rozměry 47 x 24 metrů a certifikáty evropských halových soutěží a turnajů zde garantují nejlepší podmínky pro halové sporty. Díky kvalitní zvukové aparatuře se v hale konají také kulturní a jiné společenské akce.
Sportovní hala města Plzně na Slovanech

Sportovní hala města Plzně na Slovanech

Městská sportovní hala se může pyšnit naprostým monopolem, na západě Čech se jedná o největší a nejkvalitnější sportovní plochu. Hlavní hrací plocha je díky svým rozměrům a kvalitou využívána jak tradičními sporty (basketbal, fotbal, volejbal), tak těmi netradičními (florbal, ultimate frisbee).