Úvod > Aktuality > Zápolení s bochníky chleba si užijte ve Ski areálu Struhy u Turnova
Zápolení s bochníky chleba si užijte ve Ski areálu Struhy u Turnova
">
Gurmánská turistika

Zápolení s bochníky chleba si užijte ve Ski areálu Struhy u Turnova

  • Vydáno12. října 2015
Již potřetí vyroste ve Ski areálu Struhy u Turnova netradiční slalomová dráha Emotikona smile Na té odstartuje v sobotu 17. října v 9 hodin ojedinělá rodinná show Koulení chleba 2015! Vyzkoušet můžete bublinárium, zábavný pětiboj, jízdu zručnosti na pekařském retrokole, skákací hrad či malování na obličej. Hraje se skutečně o zajímavé ceny – mobilní telefony Cool Phone a reproduktor Cool Speaker značky Accent, poukázky na výrobky Pekárny a cukrárny Mikula, permanentky na lyžování a jiné. Společně s vámi si zakoulí pecnem i Roman Šebrle.
V sobotu 17. října můžete být ve ve Ski areálu Struhy u Turnova svědky již třetího ročníku ojedinělé akce, závodů v koulení chleba.

Loňského klání se zúčastnilo na 150 závodníků, letošní účast by měla být ještě větší. Dopravit tříkilový pecen chleba v co nejkratším čase po klikaté slalomové trati ze sjezdovky dolů, do cílové brány, může zkusit každý, dospělí i děti. Připravený je i bohatý doprovodný program, například drakiáda, bublinárium nebo zábavný pětiboj.

A pokud varovně zvednete prst a začnete mluvit o plýtvání, zadržte – jde o bochníky, které se neprodaly v obchodech a po skončení závodů si na nich pochutnají koně z okolních jízdáren.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl