Úvod > Aktuality > Zapojte se do Czech Hotel Awards – Hotel roku 2021
Ubytování

Zapojte se do Czech Hotel Awards – Hotel roku 2021

  • Vydáno24. února 2021
Desátý ročník udílení cen o nejoblíbenější hotel naplno běží. Hotely jsou sice řadu dlouhých měsíců veřejnosti uzavřeny, avšak do udílení cen se aktivně zapojují. Podpořte vašeho favorita i vy!
Křížem krážem naší zemí naleznete mnoho hotelů. Malých, velkých, rodinných, kongresových, wellnessových... Nabídka je široká a vybere si opravdu každý. Stalo se vám ale někdy, že jste přijeli do nejmodernějšího hotelu s nejnovějším vybavením, ale nebylo to zkrátka “ono”? Necítili jste se jako doma? A naopak v jiném hotelu jste na první dobrou věděli, že se vám pobyt bude líbit a nejste tu naposledy? Pak jste našli svůj oblíbený hotel.

Současná doba je náročná nejen pro hotelnictví. Dlouhé měsíce hotely zejí prázdnotou a nemohou nadšeně vítat své hosty. Taková situace je vyčerpávající po všech stránkách. Pojďme proto hotely podpořit a poděkovat jim za dosavadní služby a péči. Říkáte si, jak? Zapojte se do projektu Czech Hotel Awards – Hotel roku 2021.
 
Czech Hotel Awards – Hotel roku 2021 představuje prestižní udílení ocenění Hotel roku. Nominované hotely napříč čtrnácti kraji České republiky soutěží v pěti kategoriích – 3*, 4*, 5*, Wellness&Spa a Congress. Vítězem se v každém kraji a kategorii stává hotel, který získal od svých příznivců a hostů nejvíce hlasů. Na základě vítězství je hotel oprávněn titul používat. Titul dokazuje, že se hosté v hotelu cítili dobře a byli spokojeni s nabízenými službami a komfortem. Z regionálních vítězů vybírá odborná porota v každé kategorii jednoho absolutního vítěze, který se stane nejoblíbenějším hotelem ve své kategorii v celé České republice. Cílem projektu je budování sítě nadšených hoteliérů a partnerů v oboru hotelnictví, kteří svou činnost staví na dobrých referencích, kvalitním servisu a službách. Společnost Czech Hotel Awards, s.r.o. tvoří síť tvůrčích hoteliérů, podporujících partnerů a spokojených klientů.
 
Kdo získá titul Hotel roku 2021 ještě prokáže čas a počet veřejných hlasů. Pojďme si ale připomenout některé z loňských vítězů. Věděli jste, že nejoblíbenějším wellness hotelem Prahy 1 se stal luxusní hotel Mandarin Oriental Prague? A že první místo v žebříčku kongresových hotelů Plzeňského kraje obsadil pro rok 2020 hotel Vienna House Easy Pilsen, který nabízí prvotřídní služby v oblasti konferencí a kongresů a díky nabízeným službám si získal ve své kategorii největší popularitu veřejnosti? Tipli byste si, že nejoblíbenější pětihvězdičkový hotel České republiky, absolutního vítěze Hotelu roku 2020, Wellness hotel V Nebi, byste našli v malé vesničce Příchovice, v klidném prostředí s výhledem na jizerskohorskou a krkonošskou krajinu? Vítězné hotely minulých ročníků prokázaly, že spektrum oblíbenosti veřejnosti je opravdu široké a že každý z nás si v rozmanité nabídce hotelového ubytování v České republice najde to své. Inspirujte se na webových stránkách www.hotelawards.cz a získejte tipy na vaši příští dovolenou. Pokud rádi čtete, neměl by Vaší pozornosti uniknout blog udílení cen www.blog.hotelawards.cz, na kterém naleznete spoustu článků z návštěv nominovaných a vítězných hotelů a dále zajímavé rozhovory s mnoha osobnostmi nejen z oblasti cestovního ruchu. Nechte se duchem přenést do hotelových pokojů, ať víte, kam při nejbližší příležitosti vyrazit.
 
Od roku 2018 se projekt Czech Hotel Awards rozrostl o šestou soutěžní kategorii, a to Hotel roku Restaurace. Porotcem a mentorem kategorie je od počátku pan Lukáš Hejlík, herec, odborník na gastronomii a autor slavné Gastromapy Lukáše Hejlíka či populárního projektu Listování. Lukáš do soutěže nominuje takové hotely, jejichž restaurace netvoří “jen” doprovodný program ubytování, ale naopak ty, které hrají prim hotelu. V nominovaných restauracích má každý host jistotu, že se výborně nají a zažije vskutku gastronomický zážitek. Z nominovaných restaurací Lukáš vybere v každém kraji jednu, která udává směr na poli gastronomie a zaslouží si ocenění a titul Hotel roku Restaurace. Protože je současná doba pro restauratéry nepříznivá, rozhodli se organizátoři kategorii Hotel roku Restaurace pro rok 2021 pozastavit. Pevně věří, že rok 2022 bude optimističtější a nabídne relevantní podmínky pro hodnocení a následné ocenění hotelových restaurací. Už teď si však můžete dělat chutě a až budeme moci opět ochutnávat pokrmy od předních šéfkuchařů, vyberte si například absolutního vítěze Hotelu roku Restaurace 2020, olomoucký hotel Theatre se svou restaurací Entreé, jejíž kuchyni vládne známý šéfkuchař Přemek Forejt.
 
Poděkujme společně hoteliérům a podpořme je v těžké době. I jediný hlas pomůže. Organizátoři věří, že s titulem Hotel roku 2021 bude návrat do běžného provozu veselejší a pro vás, hosty, je titul vodítkem, že hotel má u veřejnosti dobré jméno a nabízí skvělé služby.
 
Hlasujte na www.hotelawards.cz/nominovane-hotely. Hlasování probíhá do půlnoci 18. dubna 2021. Výsledky budou vyhlášeny 17. května 2021 na webových stránkách udílení cen.
Zapojte se do Czech Hotel Awards – Hotel roku 2021

Zapojte se do Czech Hotel Awards – Hotel roku 2021

Desátý ročník udílení cen o nejoblíbenější hotel naplno běží. Hotely jsou sice řadu dlouhých měsíců veřejnosti uzavřeny, avšak do udílení cen se aktivně zapojují. Podpořte vašeho favorita i vy!

Další aktuality

10 tipů na výlety na nejkrásnější turistické chaty aneb ve stínu i na výsluní

O chatách se točí filmy a seriály, odehrávají se v nich filmová dramata, horory i komedie, zpívá se o nich v písničkách a samozřejmě je najdete i na Kudy z nudy. Nabídka je jako obvykle velmi bohatá: máme chaty v údolích i na vrcholcích hor, chaty proslulé i ty méně známé. Zabalte si ruksaky, vyrážíme!
Ubytování

Ubytování v klášterech: tip na Velikonoce i na klidnou dovolenou

Klid, ticho a odpočinek od všedních dnů, atmosféra prosycená tajemstvím nebo duchovní energií – to všechno mohou být důvody, které vás zlákají k pobytu v klášteře. Samozřejmě ne navždy, ale třeba jen na jednu noc nebo na víkend. Kde najdete pohostinné klášterní zdi vám prozradí Kudy z nudy.
Ubytování

Nejlepší tuzemské hotely dle hodnocení Booking za rok 2022

Top hotely roku 2022? Vyberte si z nabídky 10 tipů nejlépe hodnocených hotelů dle Booking.com. V aktuálním přehledu najdete nejlepší tuzemské hotely dle hodnocení Booking. Tedy ty hotely, které nyní mají nejvyšší průměrné hodnocení za kategorii „hotel“ s minimem 50 recenzí.
Ubytování

Dovolená na faře i v klášteře – klid a netradiční zážitky díky církevní turistice

Zkuste si Velikonoce dopřát jinak! Volné dny lze prožít netradičně, zvolte klidnou dovolenou na farách a v klášterech, které jsou otevřeny pro veřejnost. Vydat se můžete například do Hejnic, na faru v Rokytnici nad Jizerou, do Broumovského kláštera či na faru v obci Vidžín na Plzeňsku.
Ubytování

Nejlepší horské hotely a penziony bodují u návštěvníků i v anketách

Užijte si odpočinkový pobyt na našich horách. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely, penziony i chalupy na horách, kde načerpáte síly po celodenním pobytu na svahu a v přírodě. V nabídce nechybí wellness centra pro vaši relaxaci. Většina portálů cestovního ruchu pořádá každoročně ankety věnované spokojenosti klientů s jejich ubytováním v dané destinaci. V celkovém měřítku se hodnotí především kvalita pokojů, vstřícnost personálu, čistota, hlučnost, poměr ceny a služeb, úroveň snídaní a gastronomie obecně. Své hodnocení můžete přidat i na Kudy z nudy.
Ubytování

Kde se ubytujete jako prezidenti: luxusní hotely, chata a vymazlená prezidentská apartmá

Chcete bydlet jako prezidenti? V Lánech nebo na Pražském hradě vás neubytují, ale zato o prezidentská apartmá nemají naše hotely a penziony nouzi. Dokonce jsme pro vás našli i hotel Prezident a Prezidentskou chatu, kam se vydáme po stopách skutečných prezidentů!
Ubytování

10 tipů na designové hotely a zajímavá místa k ubytování aneb ve stínu i na výsluní

Designové hotely a penziony ve městech, na venkově i na úplných samotách, jejich atmosféra a jedinečné příběhy: to jsou lákavá místa pro milovníky architektury, designu a často i vytříbené gastronomie. K jejich objevování ovšem nestačí pouhá rezervace pobytu – zdaleka nejste sami, kdo chce tu krásu vidět na vlastní oči a užít si ji do poslední minuty. Proto vám přejeme i hodně štěstí! A kde tyhle kouzelné útulné oázy relaxace a odpočinku najdete?
Ubytování

První republika pod peřinou: ubytování ve stylu dvacátých let

Učaroval vám elegantní styl první republiky? Přenést se alespoň na chvíli do světa našich prababiček můžete pobytem na neobyčejných místech – vyzkoušejte stylově upravené zámecké interiéry, lázeňské domy nebo vilky, které slouží jako hotely a hotýlky, a mimo současného komfortu nabízí i nevšední atmosféru první republiky! Kudy z nudy vám poradí, kde se takové ostrůvky minulosti nacházejí.
Ubytování