Úvod > Aktuality > Zamilovaní si na Lipně zalyžují za dvacku
Zamilovaní si na Lipne zalyžují za dvacku
"> Zamilovaní si na Lipne zalyžují za dvacku "> Krome všech sjezdovek využívají lyžari i slalom, kde mohou na cas pomerit své síly "> Všem návštevníkum Skiareálu je stále k dispozici pujcovna Intersport rent i obchod Intersport
Zimní sporty

Zamilovaní si na Lipně zalyžují za dvacku

  • Vydáno12. února 2019
Téměř deset kilometrů sjezdových tratí, na kterých leží 60 centimetrů technického a přírodního sněhu, ale také přes třicet kilometrů běžeckých tras a stop. To jsou hlavní lákadla před víkendem ve Skiareálu Lipno. Jako každý rok můžete na Lipně využít lyžování za dvacku pro všechny zamilované. To nastane 14. února od 18:00 do 21:00 hodin
Lyžařský polibekNa návštěvníky ve Skiareálu Lipno však znovu čeká i zábava a akce. Tentokrát si na své přijdou také zamilovaní. Pár, který si dá ve čtvrtek u pokladen pořádnou valentýnskou pusu, dostane 1 večerní skipas za 20 korun. V současné době jsou v areálu ideální podmínky.

Kromě všech sjezdovek využívají lyžaři i slalom, kde mohou na čas poměřit své síly. Vyrážejí však také do snowparku, nebo na skicross. Běžci se mohou vydat na více než čtyřicet kilometrů tras, které jsou upravené, jak na skate, tak i klasiku.

Zkrátka zatím přijdou pouze bruslaři, protože na Lipně došlo k oblevě a led je již příliš tenký.
Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Fox park a Bambini park Lipno

Fox park a Bambini park Lipno

Největší výukovou plochu v České republice najdete u Lipna. Foxpark kapitána Lipánka a Skischool Lipno Park ve Skiareálu Lipno využívá moderní technologie, které jsou osvědčené v alpských střediscích, a proto je velmi oblíbeným místem zimních radovánek především pro rodiny s dětmi.

Bruslařská magistrála na Lipně – nejdelší dráha na přírodní bruslení

Bruslařská magistrála na Lipně – nejdelší dráha na přírodní bruslení

Pokud rádi bruslíte, využijte krásných 12 km bruslařské dráhy na zamrzlé lipenské přehradě. Bruslení na Lipně je českým unikátem, který láká o slunečných víkendech až pět tisíc lidí denně. Za příznivých pozmínek bývá dráha prodloužena až na rekordních 38 km z Lipna nad Vltavou až do Perneku!

Lipno Card – karta hosta

Lipno Card – karta hosta

Lipno.card − je to věrnostní karta plná výhod a tipů, která odemkne váš čas na Lipně v dovolenou plnou zábavy. Je zdarma, zaplatíte pouze vratnou zálohu ve výši 100 Kč. Aktivní je až po jejím přiřazení k registraci na webových stránkách projektu.