Úvod > Aktuality > Zámek v Náměšti nad Oslavou rozehraje Partii červeného dragouna
Zámek v Náměšti nad Oslavou rozehraje Partii červeného dragouna
"> "> Zámek v Námešti nad Oslavou si pripomene atentát na Františka Ferdinanda d´Este
Památky

Zámek v Náměšti nad Oslavou rozehraje Partii červeného dragouna

  • Vydáno26. června 2019
Zámek v Náměšti nad Oslavou zve všechny hravé návštěvníky na divadelní adaptaci volně na motivy známé filmové kriminální komedie "Partie červeného dragouna". Detektivní příběh se rozehraje od 28. do 29. června 2019.

Zámek NáměšťZámek v Náměšti nad Oslavou láká 28. a 29. června 2019 na netradiční kostýmované večerní prohlídky s názvem Partie červeného dragouna.

Vydejte se po stopách vraha v detektivním vaudeville ze starého Brna, ve které se ukáže, že romantická partie může být osudová. Rozpleťte společně s komisařem Zdychyncem nit detektivního vyšetřování vedoucího k nečekanému a překvapivému odhalení.

V Náměšti nad Oslavou prožijete známý příběh nejen o záletech a mordu tak, jak ho ještě neznáte! Povinnost nejen pro všechny milovníky detektivních příběhů! Jste srdečně zváni. Dva večery netradičních prohlídek zámku připravovaných spolu s Divadlem historie v pohybu Exulis. Divadelní adaptace volně na motivy známé filmové kriminální komedie "Partie krásného dragouna".

Zámek Náměšť nad Oslavou

Zámek Náměšť nad Oslavou

Zámek v Náměšti nad Oslavou, postavený na levém břehu řeky Oslavy, patří mezi významné doklady renesančního stavitelství na Moravě. Původní hrad ze 13. stol. byl moravskými pány ze Žerotína přebudován v letech 1565-1578 na honosné renesanční sídlo, které se zachovalo v téměř nezměněné podobě dodnes.