Úvod > Aktuality > Zámek v Linhartovech připravil vánoční jarmark
Zámek v Linhartovech pripravil vánocní jarmark
"> Zámek v Linhartovech pripravil vánocní jarmark "> Na letošním vánocním jarmarku bude nabízet své zboží kolem osmdesátky remeslníku "> Milovníci tradicní kuchyne jiste nepohrdnou zabíjackovými pochoutkami

Zámek v Linhartovech připravil vánoční jarmark

Vydáno 6. prosince 2019 Zážitky
V sobotu 7. prosince se od 9. hodiny otevřou brány zámku Linhartovy, kam se můžete přijít podívat na tradiční adventní jarmark. Do 16 hodin si zde prohlédnete a nakoupíte různé výrobky a předměty s vánoční tématikou.
VánoceV sobotu 7. prosince 2019 se začnou od časného rána zaplňovat všechny prostory v zámku, na jeho nádvoří i ve vstupním areálu prodejními stánky s výtvory lidových tvůrců. Řezbářů, výrobců dřevěných, pletených nebo šitých hraček, tvůrců originálních skleněných předmětů a broží, cínových šperků, malířů na sklo, lidové keramiky, formiček na pečení cukroví, vánočních ozdob, adventních věnců, pedigu, svíček, medu a dalších včelích produktů. Určitě bude z čeho vybírat.

Na letošním vánočním jarmarku bude nabízet své zboží kolem osmdesátky řemeslníků z Čech, Moravy a Slezska, mnozí převedou své umění "v přímém přenosu". Pro děti je připravena Ježíškovská pošta.

VánoceNebude chybět ani široká nabídka teplých a studených nápojů všeho druhu pro malé i velké, pečené kaštany, bramborové placky. Milovníci tradiční kuchyně určitě nepohrdnou zabíjačkovými i dalšími pochoutkami a dobrotami. Na rozdíl od prodejců, kteří se začnou připravovat na místě již od brzkých ranních hodin, pro návštěvníky vše vypukne v 9 hodin za symbolické vstupné 20 Kč. Zámecké dveře se uzavřou v 16 hodin.
Zámek v Linhartovech

Zámek v Linhartovech

Linhartovský zámek byl vybudován v druhé polovině 16. století přestavbou linhartovské tvrze na renesanční sídlo a za dobu svojí existence několikrát zchátral.

Další aktuality

13.8.
2020
Ostravská zoo zpřístupňuje každý víkend tropické skleníky

Ostravská zoo zpřístupňuje každý víkend tropické skleníky

Severní Morava a Slezsko | Zážitky
13.8.
2020
Hrad Sovinec oživí hodokvas rytíře Kobylky

Hrad Sovinec oživí hodokvas rytíře Kobylky

Severní Morava a Slezsko | Zážitky
7.8.
2020
Do lázní, nebo na horskou túru? V Karlově studánce zažijete obojí!

Do lázní, nebo na horskou túru? V Karlově studánce zažijete obojí!

Severní Morava a Slezsko | Lázně a wellness