Úvod > Aktuality > Zámek v Buchlovicích se po zimě opět otevírá
Zámek v Buchlovicích se po zimě opět otevírá
"> "> "> "> "> "> "> ">
Památky

Zámek v Buchlovicích se po zimě opět otevírá

  • Vydáno4. března 2022
Zámek v Buchlovicích se již těší na první letošní návštěvníky, jimž otevře podlouhé zimě své brány v sobotu 5. března. Zámecké interiéry můžete v březnu navštívit o víkendech, prohlídky se konají v 11:00, 13:00 a 15:00 hodin. Park je otevřen již od začátku března.
BuchloviceZámek v Buchlovicích se otevře všem návštěvníkům již v sobotu 5. března 2022. Zámecké interiéry můžete v březnu navštívit vždy v sobotu a neděli, prohlídky se konají vždy v 11:00, 13:00 a 15:00 hodin. Na okruhu si prohlédnete reprezentativní a obytné prostory zámku, kde se stýkali diplomatické špičky Evropy a habsburské monarchie 19. století. Vstupné stojí 210 Kč pro dospělé a 170 Kč pro seniory a mládež.

Zámecký park má otevřeno už od 1. března 2022. Přístupný je od podnělí do pátku 9:00 až 15:30, v sobotu a neděle od 9:00 do 16:30. Přijďte na jarní procházku.

Kromě samotného zámku a parku mohou návštěvníci zhlédnout unikátní sbírku fuchsií, tematické výstavy a nejrůznější kulturní akce. Malí návštěvníci pak jistě ocení záchrannou stanici a malou zoologickou zahradu s množstvím domácích i exotických zvířat.
Zámek Buchlovice – barokní klenot šlechtických sídel

Zámek Buchlovice – barokní klenot šlechtických sídel

Zámek Buchlovice, ležící nedaleko hradu Buchlova, patří k nejvýznamnějším barokním šlechtickým sídlům na území České republiky. Kvalita architektury, rozsáhlé sbírky, proslulí majitelé i důležité místo v dějinách posledních let habsburské monarchie.

Další aktuality