Úvod > Aktuality > Zámek Radíč nabídne v letní sezóně více než desatero nových šatů pro princezny
Zámek Radíc nabídne v letní sezóne více než desatero nových šatu pro princezny
"> Zámek Radíc nabídne v letní sezóne více než desatero nových šatu pro princezny "> Pribyly také paruky pro princezny z pravých vlasu ">  Do krásných šatu se mohou obléci i maminky a z tatínka se muže rázem stát zámecký pán
Zážitky

Zámek Radíč nabídne v letní sezóně více než desatero nových šatů pro princezny

  • Vydáno22. března 2015
V letní sezóně najdete na zámku Radíč spoustu novinek. Jednou z nich je i přes desatero nových šatů a doplnků v oblíbeném Budoáru pro princeznu. Vyberou si zde malé i velké princezny, ale dokonce i ty nejmenší dvouleté princezničky. Do krásných šatů se mohou obléci i maminky a z tatínka se může rázem stát zámecký pán. Zámecký budoár bude otevřen od dubna 2015 o sobotách a nedělích od 10 do 17 hodin.
Radíč budoárPo zážitkové prohlídce zámku Radíč, která bude dostupná od dubna tohoto roku, si můžete váš rodinný výlet s dětmi zpestřit návštěvou Budoáru pro princeznu. Budoár je osobní komnata, která získala na oblibě u dam zejména v období druhého rokoka. Právě tam se dámy zkrášlovaly, odpočívaly a také příjímaly návštěvy.

Také vaše holčičky si v budoáru na zámku Radíč mohou vyzkoušet na vlastní kůži šaty princezen z dob dávno minulých, jejich paruky, zlaté vlasy, krinolíny, vějíře, škrabošky, pravé princeznovské korunky a všechny další veledůležité doplňky inspirované rokokem. Letos bude navíc budoár rozšířen o nové sbírky šatů! Přibyly také paruky pro princezny z pravých vlasů – naleznete zde nejen vlasy Zlatovlásky, ale proměníte se k nepoznání s parukami z různých odstínů hnědé, černé, zrzavé či blond.

A co takhle vyzkoušet paruku Marie Antoinetty či černé šaty Šíleně smutné princezny? Na základě mnohých přání najdete v budoáru nově také několik krásných historických klobouků. A k šatům zlaté střevíčky. Zámecký budoár bude otevřen od dubna 2015 o sobotách a nedělích od 10 do 17 hodin.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda