!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Zámek Nelahozeves zve na rodinné Dýňování
Zámek Nelahozeves zve na rodinné Dýňování
"> ">
Zážitky

Zámek Nelahozeves zve na rodinné Dýňování

Vydáno 8. října 2019
Zámek Nelahozeves zve v sobotu 12. října na již tradiční pozzimní akci s názvem Dýňování! Na nádvoří zámku nebudou chybět nejrůznější řemeslné stánky a v interiéru zámku si budete moci vyzkoušet svou zručnost na oblíbených workshopech. Využijte ideální příležitosti pro celodenní rodinný výlet a přijďte oslavit podzim a sklizeň dýní.
DýňováníNa zámku Nelahozeves nedaleko Prahy se v sobotu 12. října uskuteční v pořadí již 7. ročník Dýňování! A co jsme si pro vás v rámci letošních oslav příchodu podzimu připravili? Děti se mohou těšit na několik veselých divadelních vystoupení a soutěží, plnění úkolů v magické zahradě, či dobrodružnou výpravu do bludiště. Již tradičně si vydlabáte dýňové strašidlo, letos nově di vyzkoušíte i batikování triček. Dýni i tričko bude možné zakoupit na zámku, ale samozřejmě si můžete přinést i své vlastní. Všechny ostatní pomůcky na batikování a dlabání dýní budou pro vás připravené na zámku.

DýňováníNovinkou letošního ročníku je „famfrpálové hřiště“, na kterém si nejmenší návštěvníci budou moci ověřit, zda umí létat na ručně vyrobených březových košťatech stejně dobře jako Harry Potter. Na nádvoří zámku nebudou chybět nejrůznější řemeslné stánky a v interiéru zámku si vyzkoušíte svou zručnost na zdejších workshopech. Dýňování se bude konat v sobotu od 10:00 do 17:00 hodin.

Za vstupné ve výši 140 korun si užijete program na nádvoří, workshopy na zámku, magickou zahradu, famrpálové hřiště a další aktivity v zámecké zahradě. Naopak zvlášť se bude platit výroba košťat a triček, vyřezávání dýní, prohlídky zámku, občerstvení a zboží nabízené stánkaři.
Dýňování na zámku Nelahozeves

16.10.
Dýňování na zámku Nelahozeves

Srdečně vás zveme na zámek Nelahozeves, kde se již tradičně bude v sobotu 16. října konat další ročník Dýňování!

Zámek Nelahozeves

Zámek Nelahozeves

Renesanční zámek Nelahozeves, rodné místo hudebního skladatele Antonína Dvořáka, se těší oblíbenosti a hojné návštěvnosti. Mezi jeho největší lákadla patří expozice představující životní styl vlivné šlechtické rodiny v Čechách v 19. století.