Úvod > Aktuality > Zámek Nelahozeves se letos opět připojuje k projektu Hradozámecká noc
Zámek Nelahozeves se letos opět připojuje k projektu Hradozámecká noc
">
Zážitky

Zámek Nelahozeves se letos opět připojuje k projektu Hradozámecká noc

  • Vydáno23. srpna 2016
V sobotu 27. srpna nechají hrady a zámky opět své brány otevřené dlouho do noci. Mezi nimi i zámek Nelahozeves, který pro vás od 18:00 hodin až do půlnoci připravuje zajímavý program a aktivity pro děti i dospělé. Hlavní částí programu budou 2 koncertní vystoupení populární zpěvačky Olgy Lounové, která proběhnou pod širým nebem v zámecké zahradě. Mezi koncerty si na své přijdou nejen děti, ale i rodiče, a to při pohádce „Tři veteráni“ v podání herců divadelní společnosti Indigo.
Chybět nebudou prohlídky zámecké expozice s průvodci v kostýmech, posezení při svíčkách na nádvoří, ochutnávky vína, speciality Zámecké restaurace. Nejen děti těžko odolají specialitám mistra čokoládníka.

Hradozámeckou noc doplní letos netradičně pojatá prohlídka zámecké expozice. Návštěvníci se mohou sály volně procházet a v případě otázek se obrátit na průvodce oděné v historických kostýmech. Součástí prohlídky bude i zábavný kvíz. Ti, kteří ho správně vyluští, se mohou zúčastnit soutěže o zajímavé ceny. Na zámeckém nádvoří budou pro děti připraveny dobové hry. Zajímavé menu nabídne také restaurace „Na Zámku“, která bude otevřena během celého večera.


Vstupenky na Hradozámeckou noc doporučujeme objednat či zakoupit předem na tel. 315 709 111 nebo emailem info@zameknelahozeves.cz.

Zámek Nelahozeves

Zámek Nelahozeves

Zámek Nelahozeves je jednou z nejkrásnějších renesančních staveb v Čechách. Leží ve stejnojmenné obci asi 35 km severně od Prahy na levém břehu řeky Vltavy. Pod zámkem se nachází rodný dům hudebního skladatele Antonína Dvořáka.