Úvod > Aktuality > Zámek Červený Hrádek tento víkend ukončí sezónu
Cervený Hrádek
"> Cervený Hrádek
Zážitky

Zámek Červený Hrádek tento víkend ukončí sezónu

  • Vydáno19. října 2018
Zámek Červený Hrádek se s návštěvníky pro tuto kulturní sezónu rozloučí bohatým programem již tuto sobotu 20. října. Mezi 13:30 a 16:30 je připraveno plno aktivit pro děti i dospělé.

Červený Hrádek JirkovZámek Červený Hrádek má jako poděkování za přízeň návštěvníků připraveny mezi 13:30 a 16:30 hudební, taneční a cirkusové vystoupení. Děti si určitě užijí dětský program – lov kance a potápění lodí. Celá rodina se pak může těšit na stylové občerstvení, které se bude sestávat ze staročeské zabijačky.

Zámek Červený Hrádek leží necelé 2 kilometry severně od města Jirkova na úpatí Krušných hor. Po rozsáhlé rekonstrukci zde bylo vybudováno vzdělávací středisko a centrum cestovního ruchu. Historická památka slouží částečně i jako hotel se zámeckou restaurací, vinárnou a výletní restaurací v oranžerii.

Červený hrádek – prohlídky i odpočinek na zámku

Červený hrádek – prohlídky i odpočinek na zámku

Zámek Červený hrádek leží necelé 2 kilometry severně od města Jirkova na úpatí Krušných hor. Po rozsáhlé rekonstrukci zde bylo vybudováno vzdělávací středisko a centrum cestovního ruchu.

Wellness centrum na zámku Červený Hrádek

Wellness centrum na zámku Červený Hrádek

Už jste si někdy užívali wellness přímo na zámku? Teď máte možnost si zarelaxovat na zámku Červený Hrádek, a to ve zrekonstruovaných sklepních prostorách jižního křídla zámku.