Úvod > Aktuality > Zámek Červený Hrádek je plný pohádkových skřítků
Zámek Červený Hrádek je plný pohádkových skřítků
">
Zážitky

Zámek Červený Hrádek je plný pohádkových skřítků

  • Vydáno17. října 2012
Na zámek v Červeném Hrádku na Chomutovsku se vydejte na výstavu skřítků. Čeká tu na vás až do konce letošního roku! V zámecké recepci objevíte lesní svět, ve kterém se skřítci rychle zabydleli a čekají na návštěvníky.
Děti i dospělí si mohou na zámek Červený Hrádek doslova skočit do pohádky a poznávat tajemný svět skřítků plný vodníků, hastrmanů, jezinek. Najdete tu i jeskyňky, skřítka Kořenáčka a Babku Jedovku.
 
Navíc nikdo neodejde od skřítků bez sladké odměny. K té se ale musí děti dostat, protože je ukrytá v kouzelné truhle...  
 
Výstava je přístupná každý den, kromě pondělí, od 10:00-16:00 až do konce letošního roku. Poslední prohlídka začíná v 15:00.
 
Další program pro vás správa zámku připravuje na 27. října. Připraven bude slavnostní ukončení kulturní sezóny a pivní slavnosti.

Wellness centrum na zámku Červený Hrádek

Wellness centrum na zámku Červený Hrádek

Už jste si někdy užívali wellness přímo na zámku? Teď máte možnost si zarelaxovat na zámku Červený Hrádek, a to ve zrekonstruovaných sklepních prostorách jižního křídla zámku.

Červený hrádek – prohlídky i odpočinek na zámku

Červený hrádek – prohlídky i odpočinek na zámku

Zámek Červený hrádek leží necelé 2 kilometry severně od města Jirkova na úpatí Krušných hor. Po rozsáhlé rekonstrukci zde bylo vybudováno vzdělávací středisko a centrum cestovního ruchu.