Úvod > Aktuality > Zámecký hotel Herálec je podle portálu Tripadvisor nejlepším hotelem mimo Prahu
Zámecký hotel Herálec je podle portálu Tripadvisor nejlepším hotelem mimo Prahu
"> Zámecký hotel Herálec je podle portálu Tripadvisor nejlepším hotelem mimo Prahu "> Hotel nabízí luxusní služby a pohodlí velkolepého sídla "> Ankety portálu Tripadvisor.com patrí mezi nejsledovanejší v oblasti cestovního ruchu
Ubytování

Zámecký hotel Herálec je podle portálu Tripadvisor nejlepším hotelem mimo Prahu

  • Vydáno4. února 2015
Zámecký hotel Herálec na Vysočině se stal mimopražským vítězem prestižní ankety Tripadvisor Traveller's Choice, a to hned ve třech kategoriích – "Top Small Hotels", "Top Luxury Hotels" a "Top Best Service Hotels".
Hotel HerálecJiž po třinácté vyhlásil největší světový recenzní portál Trip Advisor vítěze prestižních ocenění  Traveller's Choice Awards. V rámci České republiky se v první desítce umístila naprostá většina hotelů z Prahy, pouze jediný z nich nebyl z hlavního města – tím se stal zámecký hotel Herálec z Vysočiny. Hotel nabízí luxusní služby a pohodlí velkolepého sídla. Nechybí zde nabídka wellness nebo možnost hry na golfovém trenažeru. Kategorii "nejlepší nejmenší hotel" se Herálec umístil na 6. místě, v kategorii "nejluxusnějí hotel" obsadil 8. příčku a v kategorii "nejlepší služby" získal 18. pozici.

V TOP 10 nejluxusnějších hotelů v České republice se na prvních místech objevily tradiční oceňované stálice. Vítězem se stal hotel U Zlaté Studně (Golden Well), na druhém místě se objevil Aria Hotel, třetí příčka patří Hotelu General.

Ankety portálu Tripadvisor.com patří mezi nejsledovanější v oblasti cestovního ruchu. Portál měsíčně navštíví téměř 30 milionů uživatelů, což je největší internetová cestovatelská komunita. Turisté při svém putování hodnotí například kulturní a přírodní památky, kvalitu ubytování a dalších služeb, ceny nebo chování místních obyvatel.
Exkluzivní Hotel General v Praze

Exkluzivní Hotel General v Praze

Podle hodnocení návštěvníků, kteří po odjezdu hodnotili kvalitu služeb jednotlivých ubytovacích zařízení, se stal nejlepším hotelem v ČR. Exkluzivní pětihvězdičkový pražský hotel General, se nachází v tichém středu města mezi Vltavou a obchodní zónou Anděl.

Zámek Herálec – Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane

Zámek Herálec – Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane

Dopřejte si luxus a pohodlí velkolepého sídla a staňte se hosty jedinečného boutique hotelu – se standardy a vymoženostmi dneška a v atmosféře, jaká zde panovala před stovkami let. Pět okvětních lístků erbovní herálecké růže se stalo symbolem kvality a luxusu, pohody, soukromí a výjimečnosti.

Hotel Golden Well s restaurací Terasa U Zlaté studně

Hotel Golden Well s restaurací Terasa U Zlaté studně

Hotel U Zlaté Studně je původní residence slavného astronoma Tychona Brahe situována do inspirativního prostředí Malé Strany. Nabízí 17 luxusně vybavených pokojů a 2 nádherné apartmány odrážející historii doby císaře Rudolfa II. Hotel okouzlí nejen nádhernými výhledy, ale také vyjímečným servisem.

Aria Hotel Prague

Aria Hotel Prague

Luxusní Aria Hotel Prague je jedinečný pětihvězdizdičkový hotel, který se nepodobá žádnému jinému hotelu na světě. Zve k výjimečným hudebním prožitkům v nádherném místě Malé Strany, architektonicky nejkrásnější části Prahy.