Úvod > Aktuality > Zámecké slavnosti na Potštejně
Zámecké slavnosti na Potštejně
">
Památky

Zámecké slavnosti na Potštejně

  • Vydáno20. června 2015
Na nejvelkolepější akci roku, Zámecké slavnosti, lákají v sobotu 20.6. na potštejnském zámku. Také v zámeckém parku bude pro diváky připraven atraktivní program až do pozdních večerních hodin. Dobové bitvy, tance, ukázky umění sokolníka, středověké čarodějnice a nebudou chybět ani ohňové fireshow, historické stánky s ukázkami jednotlivých řemesel.
Zámek zve tuto sobotu na akci roku Ludvík XIV. na zámku Potštejně. Uvidíte živé obrazy ze života krále, kterými vás provedou herci v dobových kostýmech. Na nádvoří doplní barokní hudbu barokní tance. Pro děti je připravena zábavná stezka v parku s odměnou. Děti se můžou těšit na čokoládovou fontánu, dospělí na Ludvíkův zázračný nápoj.
Zdroj: http://jicinsky.denik.cz/kultura_region/tipy-na-vikend-aneb-pozvanka-na-vybrane-spolecenske-akce-v-regionu-20150618-ejnc.html
Zámecký hotel Potštejn

Zámecký hotel Potštejn

Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek Potštejn z 18. století vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá.

Tajemné sklepení zámek Potštejn-Bubákov

Tajemné sklepení zámek Potštejn-Bubákov

Zámek Potštejn na Rychnovsku nabízí návštěvníkům zajímavou atrakci, a to tajemné dvoupatrové zámecké sklepení Bubákov plné duchů historických postav Potštejna. Stálá expozice předvádí zábavnou formou jak pro děti, tak pro dospělé historii zámku, hradu, obce Potštejna a okolí.

Zámek Potštejn – prohlídka historických interiérů

Zámek Potštejn – prohlídka historických interiérů

Zajímá vás, jak se zámek probudil z letitého spánku a již žije svým vlastním životem? Nově zrekonstruovaný barokní zámek Potštejn vás zve na prohlídku zámeckých interiérů, prohlídky pro děti i zajímavé noční prohlídky.

Pohádkov na zámku Potštejn

Pohádkov na zámku Potštejn

Dopřejte vašim dětem nevšední prohlídku mezi postavičkami známými z deseti českých pohádek. Veselá expozice je vhodná pro děti již od 1 roku a její zhlédnutí určitě to stojí za to!